
Dohányzóasztal, emelhető asztallappal, rejtett tárolóval, rusztikus barna és fekete
Rusztikus, fém, kihúzható
RaktáronMéretek 45×55×100 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A fekete keret a kolumbiai diófa mintázattal egyszerűvé, de elegánssá teszi ezt a dohányzóasztalt. A fiók rácsos panellel van kialakítva, ami vizuálisan adja meg a végső simítást. A mozgatható fiók lehetővé teszi, hogy bármely területen elhelyezhető legyen. Mély tárolórekesszel rendelkezik, amely akár 20 kg teherbírású, így alkalmas különféle dolgok, könyvek stb. tárolására. A felső és alsó szintek felcserélhetően telepíthetők. A termék méretei 100 cm x 55 cm x 45 cm (mélység x szélesség x magasság), az alsó polc méretei pedig 64,3 cm x 55 cm . Az asztal tökéletes elhelyezésre a nappaliban szórakozáshoz vagy munkához. A prémium forgácslap asztallap elég erős ahhoz, hogy akár 100 kg-ot is elbírjon, míg az alsó polc 30 kg-ot támogat, így ez a dohányzóasztal megbízható kiegészítője a térnek.
| Szélesség: | 55 cm |
|---|---|
| Mélység: | 100 cm |
| Magasság: | 45 cm |
| Alak | Téglalap |
|---|---|
| Anyag | Fém, Laminált |
| Stílus | Modern |
| Szín | Fekete |
| Fa mintázat | Diófa |
| Felület | Matt |
| Tárolóhellyel | Igen |
| Kihúzható | Igen |
| Gyártó | Klubfotel |

Rusztikus, fém, kihúzható
Raktáron
40×100×60 cm, modern stílusú, tölgyfa

Kerek, rusztikus, fém
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
40 cm, ⌀ 60 cm, kerek, fa
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
41×110×60 cm, fa, fém

41×110×60 cm, tölgyfa, fém

Fa, matt
Raktáron
Álló, rusztikus, matt
Ingyenes szállítás
Fali, álló, modern stílusú
Ingyenes szállítás
Álló, fa, modern stílusú
Ingyenes szállítás
Álló, rusztikus, matt
Elérhető 4 webáruházban
Ingyenes szállítás
Kültéri, matt
Ingyenes szállítás
Fólia, acél
Ingyenes szállítás
Fali, fém, rusztikus
Elérhető 6 webáruházban
Ingyenes szállítás
Kültéri, matt
Ingyenes szállítás
Kültéri, matt
Ingyenes szállítás
Kültéri, matt
Ingyenes szállítás
Kültéri, matt
Ingyenes szállítás
Rusztikus, matt, szett
Elérhető 3 webáruházban
Ingyenes szállítás
Fali, fa, tölgyfa
Elérhető 4 webáruházban
Ingyenes szállítás
Acél, klasszikus
Ingyenes szállítás
Üveg, állvány, kézi
Ingyenes szállítás
Fa, rozsdamentes, - készletek
Ingyenes szállítás
Rusztikus, matt, klasszikus ajtónyitás típusú
Ingyenes szállítás
Rusztikus, gurulós, matt
Ingyenes szállítás