








Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Pamut ágyneműhuzat A legelterjedtebb anyag az ágyneműknél kétségtelenül a pamut . A vásárlók értékelik nagyszerű jellemzőit és megfizethetőségét. A pamut légáteresztő, puha és kiválóan elvezeti a nedvességet. Alkalmas olyan személyek számára is, akik éjszaka jobban izzadnak. Lehetséges hátránya a gyűrődés, amely vasalást igényel. Az évek során bevált pamut természetes szál, amely a gyapotnövényből származik, és kíméletes a teljes test bőréhez . Anyag 100% pamut Grammsúly: 135 g/m 2 Szín Fehér Színes Jellemzők Kedvelt gyermek állatmotívum Kiváló minőségű anyag 100% pamutból Oeko-Tex Standard 100 tanúsítvány Ajánlott mosás: minden héten, legalább 1x 14 naponta Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 °C - 40 °C (a gyártó címkéje alapján) Az ágyneműt vasalni kell Gyakorlati tanácsok Első használat előtt az ágyneműt alaposan mossa ki Az ágyneműt külön mossa, mindig kifordítva és összezárva Használjon a anyagnak és színnek megfelelő mosóport Mosás után válasszon kíméletes centrifugálást Az ágyneműt kifordítva vasalja, így megelőzve az anyag károsodását és a színek kifakulását A csomag tartalma a választott változattól függően Ágynemű 90 x 135 cm: 1 db paplanhuzat 90 x 135 cm | 1 db párnahuzat 45 x 65 cm Inspirálódjon tovább Ágyneműhuzat kiságyba Gyerek ágynemű Ágyneműhuzat Hálószoba Gyermek licencelt ágyneműhuzat Gyermek párnahuzatok
| Típus | Kiságyba |
|---|---|
| Anyag | Pamut |
| Motívum | Állatok |
| Ágyneműhuzat mérete | 45 x 65 cm | 90 x 135 cm |
| Termék színe | Fehér |
| Rögzítés | Gombos |
| Anyaga | 100% pamut |
| Grammsúly | 135 g/m2 |
| Párna mérete | 45 x 65 cm |
| Ágynemű stílusa | Gyermek |
| Kell-e vasalni | Igen |
| Ágynemű mintája | Képek, Állatok |
| Ágynemű mérete | 45 x 65 cm | 90 x 135 cm |
| Paplanhuzat mérete | 90 x 135 cm |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 40 °C |
| Ár | Olcsó 8 500 Ft-ig |
| Készletek | Paplan és párna |
| Súly | 0,7 kg |

Cipzáras
Raktáron
Pamut, kiságyba, cipzáras
Raktáron
Pamut, klasszikus
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, klasszikus, állatos
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Klasszikus, cipzáras, szatén
Raktáron
Pamut, kiságyba, cipzáras
Raktáron
Pamut, Verdák témájú, fiúknak
Raktáron
Pamut, Verdák témájú, fiúknak
Raktáron
Klasszikus, cipzáras, mikroszálas
Raktáron
Kiságyba, klasszikus

Pamut, klasszikus
Raktáron
Klasszikus, cipzáras, mikroszálas
Raktáron
Klasszikus, cipzáras, mikroszálas
Raktáron
Pamut, klasszikus, cipzáras
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, lányoknak, kiságyba
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Klasszikus, cipzáras, mikroszálas
Raktáron
140×200 cm, klasszikus, szatén
Raktáron
Klasszikus, cipzáras, mikroszálas
Raktáron
Pamut, Verdák témájú, fiúknak
Raktáron
Pamut, klasszikus, állatos
Raktáron
Klasszikus, gombos, krepp
Raktáron
Pamut, Mickey és Minnie témájú, klasszikus
Raktáron
Pamut, lányoknak, klasszikus
Raktáron
Pamut, Jégvarázs témájú, klasszikus
RaktáronIngyenes szállítás
Pamut, lányoknak, kiságyba
Raktáron
Pamut, kiságyba, gombos
Raktáron
Lányoknak, kiságyba, cipzáras
Raktáron
Pamut, klasszikus, állatos
Raktáron
Pamut, klasszikus, mikroszálas
Raktáron
Flanel, fiúknak, klasszikus
Raktáron
Pamut, klasszikus, cipzáras
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Pamut, klasszikus, gombos
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban

180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×120×200 cm, rugós, hab
Raktáron
140×200 cm, léces
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron

Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, franciaágyra, egyszemélyes ágyra
Raktáron
Pamut, gyorsan száradó, darabonként
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
Hipoallergén, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
200×220 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
5×80×160 cm, hab, levehető huzattal

75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron