






Méretek 98×100×200 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag 100% Poliészter Velúr szövet: Cosmic 160 - szürke Gramázs: 390 g/ m 2 Forgácslap Méretek Szélesség: 100 cm Hossz: 207 cm Fejtámla magassága: 98 cm Ágyfej vastagsága: 7 cm Ágy magassága: 45 cm Ágy magassága topperrel: 49 cm Lábak magassága: 2 cm Matrac méretéhez: 100 x 200 cm Teherbírás: 120 kg Az ágy súlya: 107 kg Kialakítás Tárolóhellyel együtt Az ágy része egy Bonell rugós matrac A matrac felső része T30 jelű poliuretán habból készült A matrac keménysége: H3 (közepes keménység) A topper nem része az ágynak Szétszerelt állapotban szállítjuk Boxspring ágyak A boxspring ágyak egyre népszerűbb választást jelentenek otthonok és luxushotelek számára, köszönhetően kivételes kialakításuknak és első osztályú kényelmüknek . Ez a típusú ágy egy alsó rugós alapból (boxspring) és egy fő matracból áll, melyekhez külön topper is beszerezhető . Az alap tartalmaz egy rugórendszert, amely optimálisan osztja el a súlyt, ezáltal meghosszabbítja a matrac élettartamát. A fő matrac általában tasakos vagy bonell rugókat használ, így szilárd, de kényelmes támaszt nyújt a testnek. A még nagyobb kényelem és higiénia érdekében topper vásárolható hozzá, amely puha felületet biztosít. E kombináció révén a boxspring ágyak kivételes kényelmükről, magas tartósságú és elegáns megjelenésükről híresek, amelyek feldobják a hálószobát. Ha olyan ágyat keres, amely ötvözi a csúcsminőségű formatervezést, a maximális kényelmet és a hosszú távú tartósságot, a boxspring a megfelelő választás.
| Szélesség: | 100 cm |
|---|---|
| Mélység: | 200 cm |
| Magasság: | 98 cm |
| Anyag | Kárpitozott |
|---|---|
| Tárolóhellyel | Igen |
| Lábakkal | Igen |
| Szett | Matraccal, Matraccal és ágyráccsal |
| Ágytípus | Boxspring |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Matrac | Bonell rugós matrac |
| Termék színe | Szürke |
| Méret | 100 x 200 cm |
| Lábak | Lábakkal |
| Tárolóhely | Tárolóhellyel |
| Huzat anyaga | Poliészter |
| Kinyitható | Nem nyitható |
| Anyaga | Faforgács |
| Minta | Egyszínű |
| Lábmagasság | 2 cm |
| Fejrész | Fejrésszel |
| Típus | Egyszemélyes ágy |
| Hosszúság | 207 cm |
| Forma | Boxspring |
| Matrac keménysége | Közepes H3 |
| Súly | 107 kg |

98×100×200 cm, kárpitozott, boxspring
Kiszállítás 2 hét múlva
98×100×200 cm, kárpitozott, boxspring
Kiszállítás 2 hét múlva
98×160×200 cm, kárpitozott, boxspring
Raktáron
98×160×200 cm, kárpitozott, boxspring
Kiszállítás 2 hét múlva
98×160×200 cm, matraccal, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban

98×140×200 cm, kárpitozott, boxspring
Kiszállítás 2 hét múlva
Kárpitozott, modern stílusú, lábakkal
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
140×200 cm, fa, éjjeliszekrénnyel
Raktáron
140×204 cm, kárpitozott, modern stílusú

140×200 cm, fa, éjjeliszekrénnyel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
140×200 cm, matraccal, fa
Raktáron
98×160×200 cm, matraccal, kárpitozott
Kiszállítás 2 hét múlva
Fém, tárolóhellyel, lábakkal
Raktáron
98×180×200 cm, kárpitozott, boxspring

140×200 cm, matraccal, fa
Raktáron
140×200 cm, fa, éjjeliszekrénnyel
Raktáron
145×206 cm, kárpitozott, éjjeliszekrénnyel
Elérhető 3 webáruházban

140×200 cm, kárpitozott, szövet kárpitozású
Kiszállítás 1 hét múlva
160×200 cm, kárpitozott, boxspring
RaktáronIngyenes szállítás
140×200 cm, kárpitozott, éjjeliszekrénnyel
Raktáron
98×160×200 cm, matraccal, kárpitozott
Raktáron
98×140×200 cm, kárpitozott, boxspring
Raktáron
96×180×200 cm, kárpitozott, boxspring
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
102×140×200 cm, kárpitozott, ágyráccsal
Raktáron
102×160×200 cm, kárpitozott, ágyráccsal
Elérhető 3 webáruházban

160×200 cm, fa, éjjeliszekrénnyel
Raktáron
140×200 cm, fa, éjjeliszekrénnyel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
98×140×200 cm, kárpitozott, boxspring
Raktáron
98×140×200 cm, kárpitozott, boxspring
Raktáron
160×200 cm, kárpitozott, tölgyfa
Kiszállítás 1 hét múlva
140×200 cm, matraccal, fa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
140×200 cm, matraccal, fa
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban

180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

18×120×200 cm, rugós, hab
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Hipoallergén, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
140×200 cm, léces
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
200×220 cm, gyapjú, gyapjú hatású
Raktáron
160×200 cm, léces
Raktáron
200×220 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron
Pamut, franciaágyra, egyszemélyes ágyra
Raktáron
88×169 cm, tárolóhellyel, fa
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron