Ajánljuk
Sötétzöld OXFORD függöny 140x270 cm Felfüggesztés: Hullámos sínszalag
Előző árak
- 2026. 04. 03. - 4744 Ft
- 2025. 02. 24. - 4744 Ft
Termékleírás
Anyag 100% poliészter: Zöld Méret Szélesség: 140 cm Magasság: 270 cm Kialakítás Részlegesen sötétítő függöny Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 °C Ne fehérítse Ne tisztítsa vegyileg Ne szárítsa szárítógépben Tökéletes függönyök az otthonosságért A függönyök nem csupán dekorációk, hanem funkcionális elemek is, amelyek segítenek kellemes környezetet teremteni. Biztosítanak védelmet a fénytől és hőtől, magánszférát nyújtanak, és hozzájárulnak az otthon meleg atmoszférájához. A megfelelően megválasztott függönyök képesek harmóniát teremteni az enteriőrben, átalakítva minden szobát egy harmonikus hellyé. Élvezze a kényelmet és a stílust egyben!
Specifikációk
| Méret | Készfüggöny |
|---|---|
| Szín | Zöld |
| Minta | Egyszínű |
| Típus | Blackout |
| Anyag | Poliészter |
| Felfüggesztés | Hullámos sínszalag |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 30 °C |
| Elhelyezés | Beltéri |
| Felakasztási rendszer | Bújtatós |
| Méteráru | Kész |
| Hossz | 201 - 300 cm |
| Fényáteresztő képesség | Részben sötétítő |
| A fémkarika átmérője | 4 cm |
A(z) SCANDIshop.hu webáruház legjobb termékei

BAMBOO vörös bambusz fürdőlepedő 70 x 140 cm, 70% bambuszszál | 30% pamut
Bambusz, pamut, darabonként
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Törölközőtartó LINESTRO fém, 4 karos, 93x45cm, fehér
Álló
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Szürke bárszék KAST VELVET
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
AVOLA VELVET irodai szék, rózsaszín
46×56 cm, szövet, forgó
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 1 hét múlva
Táskarugós matrac MEMORY EXTRAFLEX 25cm 140 x 200 cm Matracvédő: Matracvédővel
25×140×200 cm, rugós, hab
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 hét múlva
Hab matrac DELUXE 120 x 200 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Táskarugós matrac MEMORY EXTRAFLEX 25cm 180 x 200 cm Matracvédő: Matracvédővel
25×180×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
Szürke TROPIKAL függőszék állvánnyal és szürke párnával
120×105×70 cm, párnával, műrattan
Raktáron
Táskarugós matrac MEMORY EXTRAFLEX 25cm 90 x 200 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
25×90×200 cm, rugós, hab
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fehér kerekes állvány
Matt, egyenes
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 1 hét múlva
Hab matrac DELUXE 160 x 200 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Hab matrac DELUXE 140 x 200 cm Matracvédő: Matracvédővel
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Táskarugós matrac MEMORY EXTRAFLEX 25cm 90 x 200 cm Matracvédő: Matracvédővel
25×90×200 cm, rugós, hab
Raktáron
Hab matrac DELUXE 80 x 200 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Kültéri párna CALINO 45x45 cm, barna
Raktáron
Bézs 2 személyes kanapé ARIO JARELL, kihúzható
85×130×103 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 hét múlva
Hab matrac DELUXE 80 x 200 cm Matracvédő: Matracvédővel
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Hab matrac DELUXE 90 x 200 cm Matracvédő: Matracvédővel
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
























