Ajánljuk
IKAROS DOUBLE ágy 90 x 200 cm, fehér/sonoma tölgy Ágyrács: Ágyrács nélkül, Matrac: Sommera 18 cm matrac
Méretek 90×206 cm
Variáns kiválasztása:IKAROS DOUBLE ágy 90 x 200 cm, fehér/sonoma tölgy Ágyrács: Ágyrács nélkül, Matrac: Sommera 18 cm matrac
Előző árak
- 2026. 05. 11. - 79 331 Ft
- 2025. 12. 10. - 79 331 Ft
- 2025. 10. 27. - 73 455 Ft
- 2025. 10. 01. - 79 331 Ft
- 2025. 09. 15. - 78 411 Ft
- 2025. 02. 17. - 78 254 Ft
- 2025. 02. 12. - 81 106 Ft
Termékleírás
Anyag Tömör fenyőfa szerkezet Ágyvégek MDF lapból Tömör fenyőfából készült lábak Szín Sonoma tölgy / fehér Méretek Külső hosszúság: 206 cm Belső hosszúság: 200 cm Külső szélesség: 98 cm Belső szélesség: 90 cm Fejtámla magassága a fejrésznél: 65 cm Fejtámla magassága a lábrésznél: 43 cm A rács magassága a padlótól: 25 cm Kialakítás Lakkozott ágy Teherbírás 120 kg személyenként A tartozékok a szereléshez az ággyal együtt csomagolva Egyszerű összeszerelés Az ágy alá tároló doboz és éjjeliszekrények vásárlásának lehetősége Ágyhoz tartozó útmutató IKAROS DOUBLE 90 x 200 ágy összeszerelési útmutató Az ágy csomagolása tartalmaz: 1x lábrész fejtámla 1x fejrész fejtámla 2x oldaldeszka Szerelőanyag Szerelési útmutató Garancia 2 év HOGYAN ÁLLÍTSA ÖSSZE A TÖMÖRFA ÁGYAT?
Méretek
| Szélesség: | 90 cm |
|---|---|
| Mélység: | 206 cm |
Specifikációk
| Anyag | Fa, Laminált |
|---|---|
| Tárolóhellyel | Igen |
| Lábakkal | Igen |
| Fejtámlával | Igen |
| Fa mintázat | Sonoma tölgyfa |
| Ágyrács | Ágyrács nélkül |
| Matrac | Sommera 18 cm matrac |
| Termék színe | Fehér |
| Méret | 90 x 200 cm |
| Anyaga | Fa, MDF |
| Lakkozott | Igen |
| Ágy teherbírása | 120 kg személyenként |
| Ár | 48 600 Ft-ig |
| Belső hossz | 200 cm |
| Külső szélesség | 90 cm |
| Belső szélesség | 98 cm |
| Külső hossz | 206 cm |
| Magasság a fej résznél | 65 cm |
| Magasság a láb résznél | 43 cm |
| Az ágyrács magassága a padlótól | 25 cm |
| Alkalmas | Szobák |
| Fa dekoráció | Sonoma tölgy |
| Súly | 19,55 kg, 38,25 kg, 34,65 kg, 36,15 kg, 32,55 kg, 24,75 kg, 40,4 kg, 25,3 kg, 38,3 kg, 30,5 kg, 23,15 kg, 28,35 kg |
A(z) Elerheto Otthon webáruház legjobb termékei

Fehér babatakaró 135 x 90 cm és párna 45 x 65 cm
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Összecsukható turista szék VENTO 38 cm, kék
38×38×38 cm
Raktáron
Léces ágyrács textillel 90x200 cm
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Bella kék gyerek törölköző 30x50 cm, 100% pamut
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Gyerek fürdőlepedő kapucnival KODA 75x75 cm, szürke
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Egész éves steppelt paplan 140 x 200 cm párnával 70 x 90 cm BASIC
Raktáron
KARDA fehér pamut ágyneműhuzat Ágyneműhuzat mérete: 70 x 90 cm | 140 x 200 cm
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
VENORIA U alakú kihúzható ülőgarnitúra, 285x146 cm, krémszínű + 2 párna INGYEN
85×285×146 cm, ágyneműtartós, ágyazható

Ágytakaró CITRUS GARDEN, fehér Méret: 170 x 210 cm
Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
Fehér pamut lepedő 140x240 cm
Gumis, pamut
Raktáron
Egész éves paplan szett 140x200 cm üreges szálból, 70x90 cm párnával MEADOW FLOWERS
Raktáron
Bella bézs gyerek törölköző 30x50 cm, 100% pamut
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Pamut ágynemű FLORIBIRD POLY zöld Ágyneműhuzat mérete: 70 x 90 cm | 140 x 200 cm
Flanel, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
IKAROS ágy 160x200 cm, fehér/sonoma tölgy Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Matrac nélkül
160×200 cm, fa, ágyráccsal

Vízálló frottír matracvédő GUARD 90 x 200 cm
Matracvédő
Raktáron
Ágytakaró FLORAL RIBBON, krémszínű Méret: 170 x 210 cm
Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
Klasszikus mosdókesztyű 15x24 cm, fehér
15×24 cm, pamut
Raktáron














































