





Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Loftia fali TV szekrény 200 cm, kétszárnyú, nyitott résszel - artisan / fekete matt producertől Bogart Bútor a webáruházunkban kapható önálló összeszerelésre alkalmas bútor. A termék jellemzői: Gyártó: Bogart Bútor Méretek: (cm): 200 x 36 x 37 Szélesség: 200 cm Magasság: 36 cm Mélység: 37 cm
| Elhelyezés | Fal |
|---|---|
| Fa mintázat | Tölgyfa |
| Anyag | Laminált |
| Felület | Matt |
| Szekrénnyel | Igen |
| Magassag | 36 cm |
| Melyseg | 37 cm |
| Szelesseg | 200 cm |
| Gyártó | Bogart Bútor |

Falra szerelhető, modern stílusú, matt
Raktáron
Falra szerelhető, modern stílusú, matt
RaktáronIngyenes szállítás
Falra szerelhető, modern stílusú, matt
RaktáronIngyenes szállítás
Falra szerelhető, modern stílusú, matt
Raktáron
41×200×37 cm, álló, tölgyfa
RaktáronIngyenes szállítás
41×200×37 cm, álló, matt
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, diófa, matt
RaktáronIngyenes szállítás
180×200 cm, kárpitozott
RaktáronIngyenes szállítás
Ágyazható, jobbos
RaktáronIngyenes szállítás
Matt
RaktáronIngyenes szállítás
Ágyazható, balos
RaktáronIngyenes szállítás
160×200 cm, kárpitozott, boxspring
RaktáronIngyenes szállítás
160×200 cm, kárpitozott
RaktáronIngyenes szállítás
160×200 cm, kárpitozott, szövet kárpitozású
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, matt
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
160×200 cm, kárpitozott
RaktáronIngyenes szállítás
Ágyazható
RaktáronIngyenes szállítás
160×200 cm, kárpitozott
RaktáronIngyenes szállítás
160×200 cm, kárpitozott, boxspring
RaktáronIngyenes szállítás
Ágyazható, balos
RaktáronIngyenes szállítás
Ágyazható
RaktáronIngyenes szállítás
Matt
RaktáronIngyenes szállítás