


Méretek 10×28×40 cm
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Vélemények megtekintéseKapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Stabil kialakításának és csúszásmentes, barázdált felületének köszönhetően ez a Maximex fellépő a lehető legnagyobb biztonságot nyújtja.
| Szélesség: | 28 cm |
|---|---|
| Mélység: | 40 cm |
| Magasság: | 10 cm |
| Specifikus anyag | Polipropilén |
|---|---|
| Anyag | Műanyag |
| Terhelhetőség | 250 kg |
| Súly | 1.41 kg |
| Hosszúság | 40 cm |
| Minőség | Basic |
| Ápolás | Tisztítás nedves törlőruhával |
| Szín | Szürke |
| Gyártó | Maximex |
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Felhasználói értékelések
nagyon jó dolog
Arra a célra, amire rendeltem,pont megfelel.
Vásárolva itt: Bonami.hu
Letöltve innen: Bonami.hu
Egy hibája van, de az nagy. Csúszós a felülete.
Vásárolva itt: Bonami.hu
Letöltve innen: Bonami.hu
Jó segédeszköz.
Jó. Megfelel a várakozásnak.
Vásárolva itt: Bonami.hu
Letöltve innen: Bonami.hu


Fém
Raktáron

Fém
Raktáron
Fém, modern stílusú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fém, laminált
Raktáron
Fém
Raktáron
Fa, tölgyfa, sonoma tölgyfa
Raktáron

38×23 cm, fa, tölgyfa
Elérhető 2 webáruházban
Ingyenes szállítás

Fa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Fém
Raktáron
Modern stílusú
Ingyenes szállítás
Fa, modern stílusú
Kiszállítás 1 nap múlva

Fa, modern stílusú
Kiszállítás 1 nap múlva
62×45×52-62 cm, fém, modern stílusú
Elérhető 3 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Fa, modern stílusú, rusztikus
Kiszállítás 1 nap múlva
Fa, fenyő
Raktáron

Fa
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva
41×50 cm
Raktáron
55×67 cm
Ingyenes szállítás
Fém
Elérhető 4 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
44 cm, ⌀ 35 cm, fa
Raktáron

73×66×60 cm, modern stílusú, bükkfa
Raktáron
Fa, modern stílusú, tölgyfa
Kiszállítás 1 nap múlva
Fa, modern stílusú
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Fém
Raktáron
Pumpás, álló
Raktáron
160×235 cm, klasszikus, téglalap alakú
Raktáron
Állványok
Raktáron
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
100×135 cm, nyári
Raktáron
160×235 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Feles, - készletek
Raktáron

⌀ 30 cm, öntöttvas, villanytűzhelyen használható
Raktáron
200×200 cm, egész évben használható, üreges szál töltetű
Raktáron
Állványok
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú

8×30×10 cm, egyenes
Raktáron

200×290 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Asztali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
45×75 cm, kókuszrost, téglalap
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron