

Méretek 187×83×35 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Prince smart előszoba gardróbszekrény magasfényű fekete Egyedülálló és egyedi termék, amelyet rendkívül elkötelezett csapatunk tervezett. A gardrób minden otthon rendkívül fontos eleme. ELŐRENDELHETŐ!!!! A gardrób, mint a legtöbb projektünk, csak egy kis utalás arra, hogyan fog kinézni a bútor a végén. Szinte minden elem szabadon konfigurálható. Méretek: - Szett: 1 x nyitható szekrény | 3 x kárpitozott panel | 1 x panel akasztókkal - Teljes szélesség: 83 cm - Teljes mélység: 35 cm - Teljes magasság: 187 cm | Szekrény magassága: 37 cm |. Lábmagasság: 2 cm - Szekrények méretei: a mellékelt műszaki rajzon Anyag: 16 mm vastag laminált forgácslap.
| Szélesség: | 83 cm |
|---|---|
| Mélység: | 35 cm |
| Magasság: | 187 cm |
| Paddal | Igen |
|---|---|
| Szekrénnyel | Igen |
| Stílus | Modern |
| Szín | Fekete |
| Felület | Magasfényű |
| Akasztóval | Igen |
| Cipősszekrénnyel | Igen |
| Anyag | Laminált |
| Gyártó | Prince |

Szekrénnyel, tükörrel, cipősszekrénnyel
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Szekrénnyel, tükörrel, cipősszekrénnyel
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Magasfényű, mosdó alatti, alacsony
Raktáron
Fali
Raktáron
Magasfényű, klasszikus ajtónyitás típusú, egyenes
Raktáron
Magasfényű, klasszikus ajtónyitás típusú, egyenes
Raktáron
Magasfényű, klasszikus ajtónyitás típusú, egyenes
Raktáron
Beépíthető
Raktáron
Elektromos, termosztáttal
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Beépíthető
Raktáron
Beépíthető
Raktáron
Beépíthető
Raktáron
Magasfényű, mosdó alatti, alacsony
Raktáron
Falra szerelhető, modern stílusú, magasfényű
Raktáron
Világítással, kerek, kerettel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Elektromos, termosztáttal
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

Kerek, modern stílusú, fémkeretes
Raktáron
Modern stílusú, magasfényű, tükörrel
Raktáron
Fa
Raktáron