











A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Vélemények megtekintéseA legjobb ár az elmúlt 30 napban: 9995 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Dobja fel hálószobáját, és hozza be a karácsonyi hangulatot a saját 4Home márkánk Gift ágyneműhuzatával. A Gift, karácsonyi díszek és hópelyhek motívumával élénkpiros háttéren ez a játékos dizájn ünnepi hangulatba hozza Önt, és mosolyt csal az arcára minden alkalommal, amikor belép a szobájába. Az ágyneműhuzat ideális választás mindazoknak, akik szeretik a karácsonyt, és nemcsak nappal, hanem alvás közben is szeretnék élvezni a karácsony varázsát. Az ágyneműhuzat 100% minőségi pamutból készült, amely kellemes tapintást és légáteresztő képességet garantál a kényelmes alvás érdekében. A 115 g/m²-es szövetsűrűségnek köszönhetően az anyag tartós és könnyen ápolható. A praktikus cipzár megkönnyíti az ágyneműhuzat kezelését, és biztosítja, hogy gyakori használat mellett is minden a helyén maradjon.Az ajánlott 40 °C-os mosás megőrzi az anyag színeit és minőségét, így az ágyneműhuzat sokáig szép és friss marad. Szárítógépben is szárítható, így könnyen karbantartható. Tegye lehetővé, hogy minden nap élvezze a karácsonyt ezzel a vonzó és kényelmes ágyneművel, amely a téli szezon nagyszerű kiegészítője. Az ágyneműhuzatot mindig a hátoldalán, becipzárolva mossa. A termék főbb előnyei: 100% pamut a maximális kényelem és puhaság érdekében karácsonyi dizájn ajándékokat és díszeket ábrázoló motívummal piros alapon praktikus cipzáras záródással a könnyű átöltözéshez szárítógépben szárítható a gyorsabb karbantartás érdekében tartós 115 g/m2 anyag Csomag tartalma: 1x paplanhuzat 140 x 200 cm 1x párnahuzat 70 x 90 cm Paraméterek és specifikációk: anyag: 100% pamut paplanhuzat méretei: 140 x 200 cm a párna méretei: 70 x 90 cm súly: 115 g/m² rögzítés: cipzár karbantartás: 40 °C-on mosható, szárítógépben szárítható.
| Anyag | Pamut |
|---|---|
| Szín | Piros |
| Rögzítés | Cipzáras |
| Típus | Egyszemélyes |
| 4home | 4HOME |
| A párna méretei | 70 x 90 cm |
| A takaró méretei | 140 x 200 cm |
| Ajánlott mosás | 40 °C |
| Az ágy tipusa | Sztandard egyszemélyes ágy |
| Bezárás | Cipzár |
| Méret | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Súly | 115 g/m2 |
| Szárítógép | Igen |
| Vasalás | Közepes hőmérsékleten javasoljuk a vasalást |
| Gyártó | 4Home |
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Felhasználói értékelések
ünnepélyes piros szín
Nincs, mert karácsonyiak, és csak idén fogom felhelyezni őket, de tökéletesek.
Puha anyag, gyönyörű élénk színek, szuper!!
Gyönyörű
Gyönyörű ágyneműhuzat. Kissé keményebb. Kibontás után nagyon erős szaga volt és merev volt. Kétszeri mosás után már kellemes.

Pamut, krepp, cipzáras
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
135×200 cm, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Flanel, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, mikroflanel
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron

Pamut, krepp, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Flanel, krepp, mikroszálas
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, mikroflanel
Raktáron

Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Pamut, szatén, damaszt
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Krepp, mikroszálas, csíkos
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron