








Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Állítható fényerejű LED asztali lámpa, amely lehetővé teszi a fény színének változtatását. Állítható színhőmérséklet: 3000K, 4000K és 6500K (meleg, semleges és hideg fehér). Háromfokozatú fényerőszabályozás – érintésvezérlés a lámpa talpán. Táplálás 1,5 méteres USB kábellel (a csomag része).
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Fény színe | Hideg fehér |
| Szín | Fehér |
| Típus | Asztali lámpa |
| Hely | Nappali/Hálószoba |
| Funkció | LED technológia/Lépésekben szabályozható/Érintős kapcsoló |
| Bekötés módja | USB |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 4,5 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 4,5 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 20 W |
| Színhőmérséklet | 3000 K/4000 K/6500 K |
| A teljes fényáram | 300 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Sugárzási szög | 120 ° |
| Feszültség | 5 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 4,5 W |
| Stílus | Egyéb |
| Series | DISPLAY Solight |
| Gyártó | Solight |

Retró, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Fa, klasszikus kapcsolóval, skandináv stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, fém
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Üveg, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Retró, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, fém
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Ingyenes szállítás
LED, csipeszes, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Retró, üveg, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Éjjeli lámpa
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
Raktáron

Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Éjjeli lámpa
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás