Brilagi - LED Fali lámpa WOODY COLLINE LED/15W/230V 80 cm tölgy
Lépj be az e-shopba: Lámpák.hu
ElérhetőségRaktáron
Ingyenes szállítás
A terméket 60 napon belül vissza lehet küldeni
Előző árak
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
Specifikációk
Javasolt izzó típusLED
Fő anyagFém, Fa
KapcsolóKlasszikus
Feszültség230V
ElhelyezésHálószoba és  nappali
StílusEgyéb
FoglalatBeépített LED fényforrás
A forrás bemeneti teljesítménye15 W
Színhőmérséklet4000 K
Az izzók a csomag részét képezikIGEN (LED)
Izzók száma1
Áramütés elleni védelem osztálya1
Behatolás védettségIP20
A teljes fényáram1900 lm
TípusFali lámpa
FunkcióLED technológia
Klasszikus izzónak megfelelő135 W
A forrás maximális bemeneti teljesítménye15 W
HelyHálószoba/Nappali
Fény színeNappali fehér
Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye15 W
Fa dekorációTölgy
SeriesWOODY LINE Brilagi
GyártóBrilagi
Ajánljuk
Fali lámpa sárgaréz 62 cm LED-del IP44 - Jerre
-11 %
LED, fém, műanyag
Raktáron
Acél fali lámpa 41,5 cm LED-del IP44 - Jerre
-11 %