Előző árak
- 2026. 05. 12. - 21 500 Ft
- 2026. 04. 24. - 20 085 Ft
- 2026. 04. 21. - 23 629 Ft
- 2026. 04. 17. - 20 085 Ft
- 2026. 04. 01. - 23 629 Ft
- 2026. 03. 19. - 19 634 Ft
- 2026. 03. 10. - 20 780 Ft
- 2026. 03. 05. - 19 634 Ft
- 2026. 02. 24. - 23 099 Ft
- 2026. 02. 20. - 19 634 Ft
- 2026. 02. 16. - 23 099 Ft
- 2026. 02. 14. - 19 634 Ft
- 2026. 01. 29. - 23 099 Ft
- 2026. 01. 23. - 19 634 Ft
- 2026. 01. 16. - 20 096 Ft
- 2025. 12. 27. - 19 634 Ft
- 2025. 11. 28. - 18 630 Ft
- 2025. 11. 21. - 19 620 Ft
- 2025. 11. 11. - 19 630 Ft
- 2025. 11. 01. - 20 780 Ft
- 2025. 10. 28. - 23 099 Ft
- 2025. 10. 25. - 19 865 Ft
- 2025. 10. 16. - 23 099 Ft
- 2025. 10. 03. - 18 911 Ft
- 2025. 10. 01. - 21 990 Ft
- 2025. 08. 14. - 18 690 Ft
- 2025. 07. 30. - 21 990 Ft
- 2025. 07. 25. - 18 911 Ft
- 2025. 07. 15. - 21 990 Ft
- 2025. 07. 11. - 18 911 Ft
- 2025. 07. 02. - 21 990 Ft
- 2025. 06. 27. - 17 592 Ft
- 2025. 06. 20. - 18 252 Ft
- 2025. 06. 10. - 21 990 Ft
- 2025. 06. 06. - 18 911 Ft
- 2025. 05. 30. - 21 990 Ft
- 2025. 05. 18. - 18 690 Ft
- 2025. 03. 05. - 17 105 Ft
- 2025. 02. 06. - 19 890 Ft
- 2024. 11. 15. - 17 901 Ft
- 2024. 11. 12. - 18 489 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
4 évszakos paplan 220x260 cm So Soft Hollowfibre – Catherine Lansfield
Méretek
| Szélesség: | 220 cm |
|---|---|
| Mélység: | 260 cm |
Specifikációk
| Szezon | Univerzális |
|---|---|
| Töltet | Üreges szál |
| Szín | Fehér |
| Funkció | Antiallergén |
| Anyag összetétele és típusa | Polypamut |
| Melegség | 4 évszakos |
| Súly | 1.81 kg |
| Méret | 260x220 |
| Hosszúság | 260 cm |
| Antibakteriális | Nem |
| Kollekció | So Soft Hollowfibre |
| Minőség | Basic |
| Töltőanyag összetétele | 100% poliészter |
| Töltőanyag | Üreges szálak |
| Ápolás | Szárítógépbe alkalmas/mosógépben mosható/mosás 40°C-on |
| Anyag specifikáció | 75% poliészter/25% pamut |
| Gyártó | Catherine Lansfield |
Vélemények
Felhasználói értékelések
A leírtaknak megfelelő. Nagyon puha takaró. Télen is biztosítja a megfelelő hőmérsékletet.
Vásárolva itt: Bonami.hu
Letöltve innen: Bonami.hu
A leírásnak megfelelő. Ajánlom
Vásárolva itt: Bonami.hu
Letöltve innen: Bonami.hu
Puha, meleg, kényelmesen elférünk alatta, nagy méretéhez képest is könnyű.
Vásárolva itt: Bonami.hu
Letöltve innen: Bonami.hu
Ajánljuk

EMI Standard paplan 200x140cm, 300g/m²
140×200 cm, egész évben használható, hipoallergén
Raktáron
Egész éves steppelt francia paplan 200x220 cm
200×220 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron
Goldea egész évben használható paplan comfort - 140 x 200 cm 140 x 200 cm
Hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron
EMI hosszított nyári paplan 140x220 cm
140×220 cm, nyári, hipoallergén
Raktáron
Luxus egész éves steppelt paplan francia 200x220 cm
200×220 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron
Goldea téli paplan comfort - 140 x 200 cm 140 x 200 cm
Téli, hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron
Goldea nyári paplan lyocell - 140 x 200 cm 140 x 200 cm
Nyári, hipoallergén
Raktáron
Paplan 260x240 cm Confort – douceur d'intérieur
260×240 cm, nyári
Raktáron
Barna újrahasznosított pamut takaró 130x160 cm Anniversary – Bloomingville
130×160 cm

Nyári steppelt paplan 140 x 200 cm
Hipoallergén, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron
Egészéves steppelt paplan PEACH 140x200 cm, fehér
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Goldea egész évben használható paplan lyocell - 140 x 200 cm 140 x 200 cm
Egész évben használható, hipoallergén
RaktáronA(z) Bonami.hu webáruház legjobb termékei

Lehúzható zuhanyfüggöny, 1,32 x 2,4 m - Wenko
132×240 cm
Raktáron
4 évszakos gyerek paplan és párna szett babaágyhoz 100x135 cm Stitched – Bonami Essentials
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
Fekete fém edényszárító 43x23,5 cm Radka – Orion
Raktáron
Porcelán étkészlet 20 db-os Hestia - Bonami Essentials
Porcelán
Raktáron
Pocket világoskék asztali vasalódeszka - Joseph Joseph
Asztali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Zöld bambusz függöny ajtóra 200x90 cm Bamboo - Maximex
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
Fehér voile fényáteresztő függöny 400x240 cm Lissea – douceur d'intérieur
400×240 cm, voile, nappaliba
Raktáron
Nyári gyerek paplan 100x135 cm Light – Bonami Essentials
100×135 cm, nyári
Raktáron
Felmosó vödörrel H2PrO – Vileda
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
WC-ülőke 37 x 42,5 cm Bamboo – Wenko
Fa, klasszikus
Raktáron
Terrakotta színű asztali lámpa papír zsinór búrával (magasság 40 cm) Alev – Opviq lights
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre

Aranyszínű rozsdamentes acél pedálos szemetes 3 l Leman – Wenko
25×17×22 cm, pedálos, fedővel
Raktáron
Forgó felmosó vödörrel H2PrO – Vileda
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Zöld fa kerti hintaágy Vegas Lux - Rojaplast
179×238×118 cm, fa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Barna újrahasznosított pamut takaró 130x160 cm Anniversary – Bloomingville
130×160 cm

Debar WC-kefe és WC-papír tartó - Wenko
Állványok
Raktáron
Zöld asztali lámpa papír zsinór búrával (magasság 38 cm) Alev – Opviq lights
Klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Raktáron
Beépíthető műanyag szemetes 24 l Swing 2.0 - Elletipi
46×28×34 cm, műanyag, fedéllel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron






