Ajánljuk
Aranyszínű polcos állvány borovi fenyő dekorral 125x180 cm Sierra – Kalune Design
Méretek 180×125×28 cm
155 882 Ft
Előző árak
- 2026. 05. 26. - 155 882 Ft
- 2026. 04. 19. - 155 882 Ft
- 2026. 02. 20. - 152 652 Ft
- 2026. 02. 16. - 179 590 Ft
- 2026. 02. 14. - 152 652 Ft
- 2026. 02. 12. - 179 590 Ft
- 2026. 01. 16. - 129 620 Ft
- 2026. 01. 14. - 129 630 Ft
- 2025. 12. 27. - 152 652 Ft
- 2025. 12. 11. - 122 290 Ft
- 2025. 11. 25. - 116 470 Ft
- 2025. 11. 21. - 122 610 Ft
- 2025. 11. 07. - 129 070 Ft
- 2025. 11. 05. - 136 250 Ft
- 2025. 10. 13. - 179 590 Ft
- 2025. 10. 10. - 154 447 Ft
- 2025. 07. 11. - 147 051 Ft
- 2025. 06. 26. - 170 990 Ft
- 2025. 06. 20. - 141 922 Ft
- 2024. 11. 15. - 155 741 Ft
- 2024. 11. 06. - 156 886 Ft
- 2024. 11. 05. - 155 990 Ft
Termékleírás
Aranyszínű polcos állvány borovi fenyő dekorral 125x180 cm Sierra – Kalune Design
Méretek
| Szélesség: | 125 cm |
|---|---|
| Mélység: | 28 cm |
| Magasság: | 180 cm |
Specifikációk
| Stílus | Rusztikus |
|---|---|
| Felület | Matt |
| Fa mintázat | Fenyő |
| Alak | Egyenes |
| Szín | Bézs |
| Származási hely | TR |
| Terhelhetőség | 25 kg |
| Súly | 18.8 kg |
| Ápolás | Nedves ruhával vagy szivaccsal tisztítsd, ne használj agresszív tisztítószert vagy súrolószert |
| Összeszerelést igényel | Igen |
| Minőség | Basic |
| Jellemzők | Polcokkal/lábakkal |
| Felületkezelés | Melamin |
| Fa színe | Világos fa |
| Dekor | Borovi fenyő |
| Anyag | Fém/MDF |
| Gyártó | Kalune Design |
A(z) Bonami.hu webáruház legjobb termékei

19 230 Ft21 249 Ft
Matt fekete acél WC-papír tartó állvány Rivalta – Wenko
Állványok
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
5010 Ft5769 Ft
Poligyanta mosogatóeszköz tartó Resa – Wenko
Pumpás, álló
Raktáron
17 710 Ft19 049 Ft
Debar WC-kefe és WC-papír tartó - Wenko
Állványok
Raktáron
4630 Ft5109 Ft
Nyári gyerek paplan 100x135 cm Light – Bonami Essentials
100×135 cm, nyári
Raktáron
29 170 Ft32 329 Ft
Kék-bézs szőnyeg 160x235 cm Terrain – Hanse Home
160×235 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
11 440 Ft12 679 Ft
Zöld karton rendszerező dokumentumokhoz Johan Canvas Paper Laminate – Bigso
Raktáron
12 610 Ft16 319 Ft
Élelmiszertartó doboz szett 24 db-os Fresco – Hermia
Műanyag, élelmiszer tároló doboz, - szettek
Raktáron
13 319 Ft
Öntöttvas serpenyő ø 30 cm Litina – Orion
⌀ 30 cm, öntöttvas, villanytűzhelyen használható
Raktáron
13 010 Ft14 329 Ft
4 évszakos paplan 200x200 cm Medium – Bonami Essentials
200×200 cm, egész évben használható, üreges szál töltetű
Raktáron
3319 Ft
Meleg színű LED szálas szabályozható izzó E27, 4 W Soft Glow – Star Trading
LED, dimmelhető, E27
Raktáron
8560 Ft10 800 Ft
Világoszöld mosható futószőnyeg 52x200 cm Ricci Monet – Universal
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú

7469 Ft
Fekete fém edényszárító 43x23,5 cm Radka – Orion

38 030 Ft42 169 Ft
Krémszínű gyerek szőnyeg 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, klasszikus, téglalap alakú
Raktáron
15 400 Ft17 019 Ft
Fényes ezüstszínű öntapadós rozsdamentes acél fürdőszobai polc Genova – Wenko
8×30×10 cm, egyenes
Raktáron
85 990 Ft99 990 Ft
Krémszínű szőnyeg 200x290 cm Art – Ayyildiz Carpets
200×290 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
4750 Ft5409 Ft
Siena fehér gurulós állvány, 3 db polccal - Metaltex
63×41×23 cm, matt, egyenes
Raktáron
7350 Ft
Ezüstszínű krómozott acél WC-papír tartó állvány – Wenko
Raktáron
157 320 Ft
Közepes keménységű hab matrac 90x200 cm Smooth Vibe – Bonami Selection
90×200 cm, felfekvés elleni, hab
Raktáron











