




Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Jó tudni: Az egyes tálcák mérete 18,5 x 18,5 x 2 cm.
| Anyag | Fém |
|---|---|
| Típus | Álló |
| Virágcserepek száma | Több |
| Származási hely | CN |
| Specifikus anyag | Vas |
| Terhelhetőség | 10 kg |
| Súly | 2 kg |
| Hosszúság | 19 cm |
| Minőség | Basic |
| Ápolás | Tisztítás nedves törlőruhával |
| Szín | Aranyszínű |
| Gyártó | Casa Selección |

Kültéri, fém, álló
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, beltéri, fém
Elérhető 5 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Fa, beltéri, fém
Elérhető 6 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Kültéri, fém, álló
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
58×28×59 cm, beltéri, fém

100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú
Raktáron
52×100 cm, virágos, darabonként

132×240 cm
Raktáron

Porcelán
Raktáron
Fém
Raktáron
Fém, fa
Raktáron
100×135 cm, nyári
Raktáron
Fém, fa
Raktáron
Asztali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
Szabadon álló
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, fedővel

179×238×118 cm, fa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
163×185×110 cm, 3 személyes, fém
Raktáron
160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
RaktáronIngyenes szállítás
Állványok
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron