Ajánljuk
Sötétkék szintetikus szőrme szőnyeg 80x150 cm Waffle Faux Fur – Flair Rugs
Méretek 80×150 cm
21 390 Ft
Előző árak
- 2026. 06. 01. - 21 390 Ft
- 2026. 01. 16. - 21 390 Ft
- 2025. 12. 05. - 20 902 Ft
- 2025. 11. 28. - 18 680 Ft
- 2025. 11. 07. - 19 670 Ft
- 2025. 11. 05. - 20 400 Ft
- 2025. 04. 15. - 23 390 Ft
- 2025. 04. 10. - 20 115 Ft
- 2024. 12. 10. - 22 790 Ft
- 2024. 12. 09. - 19 371 Ft
- 2024. 12. 05. - 17 320 Ft
- 2024. 12. 04. - 17 092 Ft
- 2024. 12. 02. - 17 320 Ft
- 2024. 11. 15. - 18 232 Ft
- 2024. 11. 05. - 18 290 Ft
Termékleírás
Sötétkék szintetikus szőrme szőnyeg 80x150 cm Waffle Faux Fur – Flair Rugs
Méretek
| Szélesség: | 80 cm |
|---|---|
| Mélység: | 150 cm |
Specifikációk
| Szál hossza | Hosszú / shaggy |
|---|---|
| Szín | Kék |
| Minta | Egyszínű |
| Származási hely | CN |
| Anyag összetétele és típusa | Poliészter |
| Szálhosszúság | Hosszú szál (shaggy) |
| Forma | Szögletes |
| Súly | 1.92 kg |
| Hosszúság | 150 cm |
| Tanúsítványok és szabványok | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Elhelyezés | Beltér |
| Felület típusa | Fényes |
| Gyártás típusa | Géppel tűzött |
| Szélek típusa | Varrott |
| Szálak típusa | Vágott (Frisé) |
| Kollekció | Faux Fur |
| Stílus | Glamour/modern |
| Minőség | Back To School/Basic |
| Sűrűség | 1600 g/m² |
| Textil sűrűsége | Alacsony |
| Ápolás | Folttisztítás/rendszeres porszívózás javasolt/tisztítás nedves törlőruhával/nem dörzsölhető |
| Hátsó oldal anyaga | Pamut/poliészter/gumi |
| Anyag specifikáció | 100% poliészter |
| Gyártó | Flair Rugs |
A(z) Bonami.hu webáruház legjobb termékei

5000 Ft5769 Ft
Poligyanta mosogatóeszköz tartó Resa – Wenko
Pumpás, álló, átmérő
Raktáron
38 020 Ft42 169 Ft
Krémszínű gyerek szőnyeg 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, játszó, klasszikus
Raktáron
29 170 Ft32 329 Ft
Kék-bézs szőnyeg 160x235 cm Terrain – Hanse Home
160×235 cm, modern stílusú, szőtt
Raktáron
17 700 Ft19 049 Ft
Debar WC-kefe és WC-papír tartó - Wenko
Átmérő, állványok, fém
Raktáron
7350 Ft
Ezüstszínű krómozott acél WC-papír tartó állvány – Wenko
Átmérő
Raktáron
6770 Ft7709 Ft
Aranyszínű rozsdamentes acél pedálos szemetes 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, pedálos, fedővel
Raktáron
8560 Ft10 800 Ft
Világoszöld mosható futószőnyeg 52x200 cm Ricci Monet – Universal
Impregnált, poliészter, virágos

20 009 Ft
Röviditalos pohár szett 6 db-os 50 ml – Lyngby Glas
Feles, - készletek
Raktáron
13 319 Ft
Öntöttvas serpenyő ø 30 cm Litina – Orion
⌀ 30 cm, öntöttvas, villanytűzhelyen használható
Raktáron
19 230 Ft21 249 Ft
Matt fekete acél WC-papír tartó állvány Rivalta – Wenko
Műanyag, átmérő, állványok
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
7469 Ft
Fekete fém edényszárító 43x23,5 cm Radka – Orion
Átmérő

4630 Ft5109 Ft
Nyári gyerek paplan 100x135 cm Light – Bonami Essentials
100×135 cm, nyári, poliészter
Raktáron
15 400 Ft17 019 Ft
Fényes ezüstszínű öntapadós rozsdamentes acél fürdőszobai polc Genova – Wenko
8×30×11 cm, egyenes, átmérő
Raktáron
13 010 Ft14 329 Ft
4 évszakos paplan 200x200 cm Medium – Bonami Essentials
Egész évben használható, üreges szál töltetű, magasság
Raktáron
17 279 Ft
Fekete öntapadós rozsdamentes acél fürdőszobai polc Genova – Wenko
8×30×11 cm, modern stílusú, egyenes
Raktáron
16 199 Ft
Matt fekete öntapadós rozsdamentes acél fürdőszobai sarokpolc Genova – Wenko
8×36×17 cm, sarok, átmérő

185 090 Ft
Közepes keménységű hab matrac 90x200 cm Smooth Vibe – Bonami Selection
21×90×200 cm, felfekvés elleni, hab
Raktáron
28 510 Ft32 049 Ft
Terrakotta színű asztali lámpa papír zsinór búrával (magasság 40 cm) Alev – Opviq lights
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Raktáron


































