








Méretek 89×64×64 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Jó tudni: Az ülésmagasság 43 és 55 cm között állítható.
| Szélesség: | 64 cm |
|---|---|
| Mélység: | 64 cm |
| Magasság: | 89 cm |
| Szín | Bézs |
|---|---|
| Származási hely | CN |
| Típus | Kárpitozott |
| Karfa magassága | 75 cm |
| Háttámla magassága | 38 cm |
| Ülés szélessége | 50 cm |
| Ülésmélység | 48.5 cm |
| Maximális ülésmagasság | 51 cm |
| Minimális ülésmagasság | 41 cm |
| Lábak magassága | 44 cm |
| Terhelhetőség | 130 kg |
| Súly | 15.6 kg |
| Jellemzők | Karfás/állítható magasság/gurulós/forgó |
| Ápolás | Tisztítsd száraz ruhával, ne használj agresszív tisztítószert vagy súrolószert |
| Tanúsítványok és szabványok | FSC Mix |
| Töltőanyag | Hab (PUR) |
| Kollekció | Madai |
| Összeszerelést igényel | Igen |
| Stílus | Skandináv |
| Minőség | Premium |
| Lábak színe | Ezüstszínű/fekete |
| Lábak anyaga | Acél/alumínium/műanyag |
| Felületkezelés | Furnér/porlakkozás |
| Fa színe | Világos fa |
| Dekor | Matt/kőris |
| Konstrukció anyaga | MDF/acél/tömör eukaliptusz |
| Anyag | Párnázott |
| Anyag specifikáció | 100% poliészter |
| Kárpitozás anyaga | Zsenília |
| Gyártó | Kave Home |

Ergonomikus, hálós
RaktáronIngyenes szállítás
Ergonomikus, gamer, forgó
RaktáronIngyenes szállítás
Szövet, forgó
Raktáron
Szövet, forgó
Raktáron
Ergonomikus, hálós
RaktáronIngyenes szállítás
Ergonomikus, gamer, hálós
RaktáronIngyenes szállítás
Ergonomikus, gamer, öko-bőr
RaktáronIngyenes szállítás
Ergonomikus, gamer, gumis görgőkkel
RaktáronIngyenes szállítás
72-83×46×56 cm, forgó, öko-bőr
Raktáron
Ergonomikus, szövet, gamer
RaktáronIngyenes szállítás
73-83×46×56 cm, szövet, forgó
Raktáron
Ergonomikus, gamer, hálós
RaktáronIngyenes szállítás
73-86×46×56 cm, szövet, forgó
Raktáron
Ergonomikus, gamer, hálós
RaktáronIngyenes szállítás
73-86×46×56 cm, szövet, forgó
Raktáron
Ergonomikus, szövet, gamer
RaktáronIngyenes szállítás
Ergonomikus, szövet, forgó
Raktáron
Ergonomikus, gamer, öko-bőr
RaktáronIngyenes szállítás
Forgó, öko-bőr
Raktáron
Ergonomikus, forgó, hálós
RaktáronIngyenes szállítás
Ergonomikus, gamer, hálós
RaktáronIngyenes szállítás
72-83×46×56 cm, forgó, öko-bőr
Raktáron
Forgó, öko-bőr
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Ergonomikus, gamer, öko-bőr
RaktáronIngyenes szállítás
Ergonomikus, forgó
Elérhető 7 webáruházban
Raktáron
Ergonomikus, szövet, gamer
RaktáronIngyenes szállítás
Ergonomikus, hálós
RaktáronIngyenes szállítás
72-86×46×55 cm, ergonomikus, szövet
Raktáron
Ergonomikus, forgó, hálós
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Ergonomikus, gamer, öko-bőr
RaktáronIngyenes szállítás
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú
Raktáron
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
52×100 cm, virágos, darabonként

132×240 cm
Raktáron

Porcelán
Raktáron
Asztali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
Szabadon álló
RaktáronIngyenes szállítás
100×135 cm, nyári
Raktáron
Fém, fedővel

179×238×118 cm, fa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
200×200 cm, ortopéd, közepesen kemény
Raktáron
Kávés, - készletek
Raktáron
Fa, klasszikus
Raktáron
39×60 cm, fürdőszoba kilépők, gyorsan száradó
Raktáron

130×160 cm