


Válassz 2 üzlet közül 5770 Ft és 6010 Ft közötti árkategóriában:
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Gumis egyszemélyes pamut gyerek lepedő 90x200 cm Lilo and Stitch – Jerry Fabrics
| Szélesség: | 90 cm |
|---|---|
| Mélység: | 200 cm |
| Típus | Gumis |
|---|---|
| Anyag | Pamut |
| Szín | Rózsaszín |
| Anyag összetétele és típusa | Pamut |
| Megfelelő matracmagasság | 25 cm |
| Súly | 0.55 kg |
| Lepedő jellemzői | Gumis |
| Lepedő mérete | 90x200 |
| Hosszúság | 200 cm |
| Kollekció | Lilo and Stitch |
| Párna zárása | Cipzáros |
| Minta | Nyomtatott |
| Minőség | Basic |
| Sűrűség | 110 g/m² |
| Ápolás | Mosás 40°C-on/szárítógépbe alkalmas/kémiailag nem fehéríthető |
| Anyag specifikáció | 100% pamut |
| Gyártó | Jerry Fabrics |
Felhasználói értékelések
Szép színek, kényelmes anyag

90×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
90×200 cm, gumis, pamut
Raktáron
90×200 cm, gumis, pamut
Raktáron
90×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
90×200 cm, gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
90×200 cm, gumis, pamut
Raktáron
90×200 cm, gumis, pamut
Raktáron
90×200 cm, gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
90×200 cm, gumis, pamut
Raktáron
90×200 cm, gumis, pamut
Raktáron
90×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
60×120 cm, gumis, vízhatlan
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
90×200 cm, gumis, pamut
Raktáron
90×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
60×120 cm, gumis, vízhatlan
Raktáron
60×120 cm, gumis, pamut
Raktáron
90×200 cm, gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
90×200 cm, gumis, pamut
Raktáron
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú
Raktáron
52×100 cm, virágos, darabonként

132×240 cm
Raktáron

Porcelán
Raktáron
100×135 cm, nyári
Raktáron
Asztali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
Szabadon álló
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, fedővel

179×238×118 cm, fa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Raktáron
200×290 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Kávés, - készletek
Raktáron
⌀ 30 cm, öntöttvas, villanytűzhelyen használható
Raktáron
25×17×22 cm, pedálos, fedővel
Raktáron