









Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Brilagi márkától származik, raktárunkban van, ára 9690.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Fő anyag | Fém |
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Feszültség | 230V |
| Elhelyezés | Hálószoba és nappali |
| Fény színe | Meleg fehér |
| A teljes fényáram | 806 lm |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 7 W |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 7 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 60 W |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Stílus | Egyéb |
| Funkció | LED technológia |
| Foglalat | G9 |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Típus | Fali spotlámpa |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 35 W |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Series | MAYA Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |

LED, konnektoros, fém
Raktáron
LED, modern stílusú, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, fém
Raktáron
LED, üveg, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, üveg, fém
Raktáron
Modern stílusú, fém, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Fém, kristály, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, üveg
Raktáron
Fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, kristály
Raktáron
LED, modern stílusú, üveg
Raktáron
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, üveg, fém
Raktáron
LED, fa, fém
Raktáron
Modern stílusú, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Fa, okos, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
LED, fém, halogén
Raktáron
Modern stílusú, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, üveg, halogén
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Modern stílusú, üveg, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, fa, fém
Raktáron
Fém, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Modern stílusú, okos, fém
Raktáron
LED, modern stílusú, fém
Raktáron
Modern stílusú, fa, üveg
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Modern stílusú, konnektoros, fém
Raktáron
Elektromos
RaktáronIngyenes szállítás
230V, álló
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
RaktáronLED, üveg, modern stílusú
Raktáron
Fém, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
Fém, rusztikus, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fali, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, meleg fehér
Elérhető 4 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, 230V, felületre szerelhető
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, hálószobaba és nappaliba
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, kerek
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás