






Méretek 51×187×38 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Vesper 4D TV-szekrény 187 cm - kasmír / diófa / arany lábak producertől BOGART. a webáruházunkban kapható önálló összeszerelésre alkalmas bútor. A termék jellemzői: Gyártó: BOGART. Méretek: (cm): 187 x 51 x 38 Szélesség: 187 cm Magasság: 51 cm Mélység: 38 cm
| Szélesség: | 187 cm |
|---|---|
| Mélység: | 38 cm |
| Magasság: | 51 cm |
| Típus | Álló |
|---|---|
| Felület | Matt |
| Fa mintázat | Diófa |
| Magassag | 51 cm |
| Melyseg | 38 cm |
| Szelesseg | 187 cm |
| Gyártó | BOGART. |

41×200×37 cm, álló, tölgyfa
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, diófa, matt
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, matt, laminált
Kiszállítás 2 nap múlva
41×200×37 cm, álló, tölgyfa
RaktáronIngyenes szállítás
180×200 cm, kárpitozott
RaktáronIngyenes szállítás
Ágyazható, jobbos
RaktáronIngyenes szállítás
41×200×37 cm, álló, matt
RaktáronIngyenes szállítás
Ágyazható, balos
RaktáronIngyenes szállítás
Matt
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, diófa, matt
RaktáronIngyenes szállítás
160×200 cm, kárpitozott, boxspring
RaktáronIngyenes szállítás
160×200 cm, kárpitozott
RaktáronIngyenes szállítás
160×200 cm, kárpitozott
RaktáronIngyenes szállítás
160×200 cm, kárpitozott, szövet kárpitozású
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, matt
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
160×200 cm, kárpitozott
RaktáronIngyenes szállítás
Ágyazható, balos
RaktáronIngyenes szállítás
Ágyazható
RaktáronIngyenes szállítás
Tölgyfa, matt, tárolóhellyel
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, matt
RaktáronIngyenes szállítás
160×200 cm, kárpitozott, boxspring
RaktáronIngyenes szállítás