Ajánljuk
Összecsukható sarok ülőgarnitúra TOKIO VI Jobb Szürke / Fehér II
Méretek 89×230×159 cm
Előző árak
- 2026. 04. 04. - 272 029 Ft
- 2025. 02. 18. - 272 029 Ft
- 2025. 01. 15. - 258 849 Ft
- 2024. 11. 30. - 286 599 Ft
- 2024. 11. 25. - 270 379 Ft
- 2024. 11. 09. - 540 758 Ft
- 2024. 10. 25. - 557 398 Ft
Termékleírás
Összecsukható sarok ülőgarnitúra TOKIO VI. Masszív konstrukció fából és OSB lapokból. Kiváló minőségű szövetből készült huzat számos modern színben. Az ülőrész steppelt. A kanapé könnyen összecsukható ággyá. Modern dizájn minden kortárs beltérben illeszkedik. Töltet: Kiváló minőségű PUR hab hullámrugóval. Puha, ugyanakkor kellően rugalmas. A poliuretán hab valójában egy hab, amelyet a gyártás során más típusú habbal kombinálnak. Borító: Az ökobőr nagyon erős anyag, nagy kopásállósággal. Hozzáadott érték a légáteresztő képesség mindkét oldalon. A Lawa szövet egy viszkóz/pamut szövet, jellegzetes és érdekes szövéssel. Kárpitos szövetként remekül működik. A Trinity anyag 100% poliészterből készült. A puha velúr anyag rendkívül tartós és erős. A szálszerkezet nem látszik, a szövet sima, velúrszerű. Karbantartás: Kerülje a vegyszerek használatát.
Méretek
| Szélesség: | 230 cm |
|---|---|
| Mélység: | 159 cm |
| Magasság: | 89 cm |
Specifikációk
| Funkció | Ágyazható |
|---|---|
| Váz anyaga | Fa |
| Stílus | Modern |
| Sarok típus | Jobbos |
| Kárpit anyaga | Öko bőr |
| Háttámla magassága | Alacsony |
| Magassága egy láb | 4 cm |
| A termék színe | Fehér;Fekete;Szürke |
| Forma | L alak |
| Tárhely | Igen |
| Összeszerelést igényel | Igen |
| Színváltozat | Szürke / Fehér II |
| Kanapé oldala (jobb vagy bal) | Jobb |
| Súly | 120 kg |
| Láb anyaga | Fém |
| Hátsó anyag | Eko - Bőr |
| Sarok | Jobb;Bal, Igen |
| Ülés magasság | 42 cm |
| Karfa szélessége | 25 cm;12 cm |
| Mérete nyitott állapotban | 140x200 cm |
| Huzat anyaga | Szövet;Eko - Bőr |
| Ülésmélység | 78 cm |
| Teherbírás | 200 kg |
| Ülő helyek száma | 3;3 |
| Mosható huzat | Nem |
| Kartámasz magassága | 56 cm |
| Anyag | Fa;Fém;Műanyag;Laminált faanyag;Sima szövet;Öko-bőr;Hab;Springs |
| Kinyitható | Igen |
| Gyártó | Signal-nabytek |









