









Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Az Immax NEO SEMPLICI Smart LED mennyezeti lámpa eleganciájával és egyszerűségével a modern belső terek igényeit tükrözi. Fényerőszabályzás, a fény színének változtatása a meleg, pihentető árnyalattól a természetesig, a hideg fehér tónusig, illetve egyedi világítási módok beállítása. Könnyen vezérelhető otthonról távol is az Immax NEO PRO alkalmazáson keresztül vagy a távirányítós IR vezérlővel (a csomag része). Teljes mértékben kompatibilis az Amazon Alexa, Apple Siri parancsok, Google Assistant, Lidl, Tesla, Tuya (SmartLife) rendszerekkel. SMART Wi-Fi rendszer BEACON támogatással: Vezeték nélküli vezérlés Bluetooth protokoll segítségével. A távirányítóval a lámpa vagy izzó távolról is irányítható. Nem szükséges a távirányítót a készülékre irányítani (hatótávolság kb. 20 m). Egy távirányítóval akár 30 készülék is vezérelhető. Nincs szükség híd (Bridge) eszközre. Egyszerű csatlakoztatás az alkalmazáshoz, csak csatlakoztassa az eszközt a Wi-Fi hálózatához. Az Immax NEO a globális Tuya platformon működik, amely képes az összes eszközt egyetlen, könnyen kezelhető rendszerbe integrálni. A világításon és számos okosotthon elemen túl képes kezelni biztonsági eszközöket is, mint például riasztók, kamerák és különféle biztonsági érzékelők. Az alkalmazás támogatja az Ön telefonján használt nyelvet.
| Okos | Igen |
|---|---|
| Fény színe | Hideg fehér |
| Szín | Fehér |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Hely | Nappali/Hálószoba |
| Funkció | LED technológia/Dimmelhető távirányítóval/Dimmelhető mobiltelefonnal |
| A teljes fényáram | 4500 lm |
| Színhőmérséklet | 3000-6000 K |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Feszültség | 230 V |
| Alak | Kerek |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 60 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 315 W |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 60 W |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| Izzók száma | 1 |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 60 W |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A fényforrás átlagos élettartama | 50000 h |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Stílus | Egyéb |
| Series | SEMPLICI Immax NEO, AREAS Immax NEO |
| Gyártó | Immax Neo |


Fém, meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás


Fém
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér
Raktáron


Fém, meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás

Fém, fa
RaktáronIngyenes szállítás







Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
Raktáron









IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
230V
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
LED, fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Függő, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás