






Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Modern és praktikus asztali lámpa. Világos és kellemes fény, amely kényelmet biztosít a munkavégzés során. Átgondolt kialakítás és minimalista dizájn, amelyek egyszerű telepítést és kezelést tesznek lehetővé. Könnyű kezelhetőség és végtelen beállítási lehetőségek a forgatható csatlakozók segítségével. Csavaros rögzítővel könnyedén rögzítheti a lámpát az asztallaphoz. Funkcionális érintővezérlő a lámpatest testén, amely kényelmesen állíthatóvá teszi a fény színét és intenzitását, valamint automatikus fényerőszabályozást biztosít a környezeti megvilágítás alapján. A színhőmérséklet 5 lépésben állítható (3000 / 3500 / 4000 / 5000 / 6500K), illetve folyamatosan (3000 - 6500K) is szabályozható. A fényerő 5 lépésben állítható (20 - 40 - 60 - 80 - 100 %), illetve folyamatosan (20 - 100 %) is szabályozható. Praktikus LED jelzőfény, amely a környezeti fényerő érzékelését jelzi. Memória funkció – a lámpa bekapcsolásakor az utoljára beállított értékek megőrződnek, amíg új beállítást nem végez.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Stílus | Modern, Skandináv |
| Szín | Bézs |
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Típus | Asztali lámpa/Lámpa klipsszel |
| Hely | Iroda |
| Funkció | LED technológia/Lépésekben szabályozható/Szabályozható dimmerrel |
| Bekötés módja | Konnektorba |
| Dugó típusa | C |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 36 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 36 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 175 W |
| Színhőmérséklet | 3000-6500 K |
| A teljes fényáram | 2500 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 92 Ra |
| Feszültség | 230 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 36 W |
| Series | MONITOR FK technics |
| Gyártó | FK technics |

LED, modern stílusú, csipeszes
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
LED, okos, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Retró, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Retró, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Retró, üveg, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
RaktáronIngyenes szállítás
LED, okos, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, csipeszes, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Retró, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, csipeszes, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos
RaktáronIngyenes szállítás
230V, álló
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
RaktáronLED, üveg, modern stílusú
Raktáron
Fém, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
Fém, rusztikus, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fali, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, meleg fehér
Elérhető 4 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, 230V, felületre szerelhető
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, hálószobaba és nappaliba
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, kerek
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás