Hasonlítsd össze az árakat 26 550 Ft-tól 29 077 Ft-ig 2 webáruházban:
Fali ruhaszárító Pull Out 22m – Brabantia
Méretek 7×8×47 cm
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Vélemények megtekintése- Nagyon hasznos (67%)
- Jó minőségű anyag (17%)
Válogatott ajánlatok
Válassz 2 üzlet közül 26 550 Ft és 29 077 Ft közötti árkategóriában:
Most érdemes vásárolni, az ár jelenleg ennyivel alacsonyabb az átlagosnál: 2527 Ft.
Árelőzmények megtekintéseElőző árak
- 2026. 04. 29. - 29 077 Ft
- 2026. 04. 21. - 29 077 Ft
- 2026. 03. 19. - 27 814 Ft
- 2026. 04. 29. - 29 077 Ft
- 2026. 04. 21. - 29 077 Ft
- 2026. 03. 19. - 26 550 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
Öt kihúzható zsinórral akár 22 méternyi szárítási területet is elérhet, és értékes helyet takarít meg a belső térben. Az automatikus zárórendszer mindig feszesen tartja a zsinórokat. A falak max. 4,4 méter távolságra lehetnek egymástól. A csomag mindent tartalmaz, ami a telepítéshez szükséges, beleértve az útmutatót is.
Méretek
| Szélesség: | 8 cm |
|---|---|
| Mélység: | 47 cm |
| Magasság: | 7 cm |
Specifikációk
| Elhelyezés | Beltér |
|---|---|
| Típus | Függő |
| Egyéb anyagok | Műanyag |
| Specifikus anyag | Acél |
| Anyag | Fém |
| Súly | 0.971 kg |
| Szárítóterület hossza | 22 m |
| Hosszúság | 47.5 cm |
| Minőség | Special Week 2/Extra |
| Szárító típusa | Fali |
| Ápolás | Tisztítás nedves törlőruhával |
| Rögzítés típusa | Szegek/csavarok |
| Függő alkatrészek | Igen |
| Szín | Ezüstszínű |
| Gyártó | Brabantia |
Vélemények
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
- Nagyon hasznos (67%)
- Jó minőségű anyag (17%)
- Szép design (17%)
Felhasználói értékelések
Nagyon hasznos segítőtárs 👍
Nagyon hasznos annak, aki nem akarja, hogy a ruhák mindig fent lógjanak a huzalon! Jó anyag.
Ez egy tágas és jó minőségű kenyértartó doboz, könnyű és kellemes megjelenésű.
Egy nagyon hasznos termék az erkélyre.
szép design, célszerű
Hasonló termékek

Ezüstszínű függő ruhaszárító 11 m Gale – Metaltex
96×31×31 cm, függő, beltéri
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Ruhaszárító Vario – Metaltex
137×78×68 cm
Raktáron
Szürke-ezüstszínű ruhaszárító 22 m Thunder – Metaltex
123×58×54 cm, álló, összecsukható
Raktáron
Ruhaszárító Profi Single – Wenko
79×39×87 cm, kültéri, álló
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
FALCO alumínium ruhaszárító állvány, 103×168 cm, ezüst Monzana
Álló, összecsukható, beltéri
Raktáron
Ruhaszárító King – Vileda
91×57×174 cm, álló, beltéri
RaktáronA(z) Bonami.hu webáruház legjobb termékei

Krémszínű gyerek szőnyeg 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, klasszikus, téglalap alakú
Raktáron
Debar WC-kefe és WC-papír tartó - Wenko
Állványok
Raktáron
Világoszöld mosható futószőnyeg 52x200 cm Ricci Monet – Universal
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú

Porcelán étkészlet 20 db-os Hestia - Bonami Essentials
Porcelán
Raktáron
4 évszakos gyerek paplan és párna szett babaágyhoz 100x135 cm Stitched – Bonami Essentials
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
Kókuszrost lábtörlő 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, kókuszrost, téglalap
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Siena fehér gurulós állvány, 3 db polccal - Metaltex
63×41×23 cm, matt, egyenes
Raktáron
Zöld bambusz függöny ajtóra 200x90 cm Bamboo - Maximex
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
Fekete fém edényszárító 43x23,5 cm Radka – Orion
Raktáron
Világosbarna kovaföld fürdőszobai kilépő 39x60 cm Puna – Wenko
39×60 cm, fürdőszoba kilépők, csúszásmentes
Raktáron
Sunday terrazzo mosdókagyló, ø 40 cm - Kave Home
Kő, négyszögletes, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
WC-ülőke 37 x 42,5 cm Bamboo – Wenko
Fa, klasszikus
Raktáron
Lou konyhai sarokpolc, 30 x 33 cm - Wenko
33×30×11 cm, modern stílusú, sarok
Raktáron
Poligyanta mosogatóeszköz tartó Resa – Wenko
Pumpás, álló

Felmosó vödörrel H2PrO – Vileda
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
4 évszakos gyerek paplan 100x135 cm Medium – Bonami Essentials
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
Zuhanyfüggöny 180x200 cm Vagabonde – douceur d'intérieur
180×200 cm
Raktáron





