


Méretek 160×81×188 cm
Anyag: fenyőfa, az ágy közepe és a fiókok frontja MDF-ből készült, Ágyrács: Igen, rugalmas lamellákból készült a Flex rendszerben, Matrac: Igen
| Szélesség: | 81 cm |
|---|---|
| Mélység: | 188 cm |
| Magasság: | 160 cm |
| Kinek | Lányoknak |
|---|---|
| Fa mintázat | Fenyő |
| Tárolóhellyel | Igen |
| Anyag | Fa, Laminált |
| Felület | Matt |
| Szett | Matraccal és ágyráccsal, Ágyráccsal |
| Szín | Rózsaszín |
| Matrac: | Igen |
| Csomagok száma: | 2 |
| Csomag 1: | 81x22x82cm |
| Csomag 2: | 180x18x75cm |
| Csomagok súlya: | 64kg |
| Paraméter | Egyéb méretű |
| Típus | Gyerek, Fa |
| Tárolóhely | Tárolóhellyel |
| Ágyrács és matrac | Ágyráccsal és matraccal |
| Hosszúság | 188 cm |
| Tömeg | 64 kg |
| Gyártó | Zondo |

Elektromos, álló
Kiszállítás 3 hét múlva
Elektromos, álló
Kiszállítás 3 hét múlva