



Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Baterie Centrum márkától származik, raktárunkban van, ára 8590.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Hely | Hálószoba/Nappali |
|---|---|
| Típus | Beépíthető lámpa |
| Színhőmérséklet | 4200 K |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Szerelés módja | Beépített |
| Funkció | LED technológia/A transzformátort tartalmazza |
| Alak | Négyzetes |
| Darabszám a csomagban | 1 |
| Stílus | Egyéb |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A fényforrás átlagos élettartama | 50000 h |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 24 W |
| Kapcsolási ciklusok száma | 15000 ON/OFF |
| Szerelési mélység | 14,5 mm |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 140 W |
| A teljes fényáram | 2016 lm |
| Sugárzási szög | 120 ° |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 24 W |
| Izzók száma | 1 |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 24 W |
| Szerelési lyuk | 277 mm |
| Series | SQUARE Baterie Centrum, CIRCLE Baterie centrum |
| Gyártó | Baterie Centrum |

Fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
RaktáronIngyenes szállítás
Okos
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
RaktáronIngyenes szállítás

Meleg fehér
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

Fém, műanyag, okos
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás

Fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fa
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás




Műanyag, fa, meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás

Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás


Meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás



Fa
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
230V
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
LED, fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Függő, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás