








Méretek 84×50×53 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 54 307 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Sárga kordbársony étkezőszék Rupert – Unique Furniture
| Szélesség: | 50 cm |
|---|---|
| Mélység: | 53 cm |
| Magasság: | 84 cm |
| Szín | Sárga |
|---|---|
| Stílus | Skandináv |
| Származási hely | CN |
| Típus | Kárpitozott |
| Háttámla magassága | 23.5 cm |
| Ülés szélessége | 50 cm |
| Ülésmélység | 45.5 cm |
| Ülésmagasság | 49.5 cm |
| Terhelhetőség | 110 kg |
| Súly | 6.7 kg |
| Jellemzők | Hinta/nem rakásolható |
| Ápolás | Tisztítsd száraz ruhával, ne használj agresszív tisztítószert vagy súrolószert |
| Tanúsítványok és szabványok | FSC 100% |
| Töltőanyag | Hab (PUR) |
| Kollekció | Rupert |
| Összeszerelést igényel | Igen |
| Minőség | Extra |
| Lábak színe | Ezüstszínű |
| Lábak anyaga | Fém |
| Felületkezelés | Krómozás |
| Anyag | Fém/párnázott |
| Anyag specifikáció | 10% nejlon/90% poliészter |
| Martindale-mutató | 30000 martindale |
| Kárpitozás anyaga | Kordbársony |
| Gyártó | Unique Furniture |

73×61×53 cm, kartámasszal, modern stílusú
Raktáron
88×55 cm, fa, kárpitozott
Kiszállítás 1 hét múlva
Kartámasszal, modern stílusú, kárpitozott

84×46×51 cm, műanyag ülőrésszel
Raktáron
Kárpitozott, fém, retró
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
88×44×40 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
86×45×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Kárpitozott, fém, retró
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Fa, tölgyfa, sonoma tölgyfa
Elérhető 3 webáruházban

Kárpitozott, fém, retró
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, fém
Raktáron
Fa, diófa
RaktáronIngyenes szállítás
Kartámasszal, kárpitozott, szövet ülőrésszel
Ingyenes szállítás
Modern stílusú, kárpitozott, fém

Modern stílusú, kárpitozott, szövet ülőrésszel
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Fa, kartámasszal, kárpitozott
Raktáron
74×51×55 cm, modern stílusú, kárpitozott
Ingyenes szállítás
Modern stílusú, kárpitozott, fém

86×44×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
80×56×54 cm, kárpitozott, 2 db
Elérhető 2 webáruházban
Ingyenes szállítás
79×61×55 cm, kartámasszal, kárpitozott
Kiszállítás 1 hét múlva
86×45×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, fém
Elérhető 3 webáruházban

Modern stílusú, kárpitozott, fém
Raktáron
Fa, modern stílusú, kárpitozott

Modern stílusú, kárpitozott, fém

Fa, modern stílusú, tölgyfa

Modern stílusú, kőrisfa
Raktáron
90×43×51 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
52×100 cm, virágos, darabonként

132×240 cm
Raktáron

Porcelán
Raktáron
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú
Raktáron
100×135 cm, nyári
Raktáron
Asztali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
Szabadon álló
RaktáronIngyenes szállítás
- készletek
Raktáron
Fém
Raktáron
Fém, fa
Raktáron
Fém, fedővel
Raktáron
Fém, fa
Raktáron
15×15×39 cm, kültéri
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
41×90×200 cm, fenyő, fa

Mágneses, kulcsszekrény, fém
Raktáron