









Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Egyszerű és elegáns lámpatest, amelyet nyugodtan felszerelhet a fürdőszobai tükör fölé. Fém és tölgy kombinációjából készült, felületkezelése cseresznye dekorral. Az LED technológiának köszönhetően akár 80%-ot is megtakaríthat az energiafogyasztáson – energiatakarékos világítás hosszú élettartammal. Fali rögzítés a tükör fölé.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Fő anyag | Fém, Fa |
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Feszültség | 230V |
| Stílus | Egyéb |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Fa dekoráció | Cseresznyefa/Tölgy |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 12 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Behatolás védettség | IP44 |
| A teljes fényáram | 910 lm |
| Típus | Tükörmegvilágítás/Fali lámpa |
| Funkció | LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 60 W |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 12 W |
| Kapcsolási ciklusok száma | 15000 ON/OFF |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Hely | Fürdőszoba |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 12 W |
| Series | WOODY MIRROR Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |

Klasszikus kapcsolóval
Raktáron

LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, üveg, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, konnektoros, fém
Raktáron
LED, modern stílusú, okos
Raktáron
LED, modern stílusú, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Konnektoros, üveg, fém
Raktáron
LED, modern stílusú, fém
Raktáron
Modern stílusú, fa, fém
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, fém
Raktáron
LED, modern stílusú, konnektoros
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, skandináv stílusú, hálószobába és nappaliba
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, meleg fehér
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, skandináv stílusú
Raktáron
Modern stílusú, fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, fém
Raktáron
LED, konnektoros, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, műanyag
Raktáron
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron

230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás

Klasszikus kapcsolóval, íróasztalra, éjjeliszekrényre
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, 230V
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás