


Méretek 40×60 cm
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Vélemények megtekintéseKapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A Wenko kiegészítőivel praktikusabbá teheted az otthonod. A márka jól tudja, hogy a rendszerezőkkel és praktikus kiegészítőkkel sokkal könnyebb tisztán tartani a lakást. Ha még nincs Otthon Wenko kiegészítőd, mindenféleképpen szerezz be egyet! A márka termékei egyre népszerűbbek és már többezer otthonban megtalálhatóak. Formatervezésük rendkívül praktikus és minden helyiségben remekül mutatnak.
| Szélesség: | 40 cm |
|---|---|
| Mélység: | 60 cm |
| Anyag | Bambusz |
|---|---|
| Anyag szerkezete | Merev/kemény |
| Anyag összetétele és típusa | Bambusz |
| Vastagság | 2 cm |
| Forma | Szögletes |
| Súly | 1.56 kg |
| Hosszúság | 60 cm |
| Kollekció | Sustainable showering |
| Minta | Egyszínű |
| Minőség | Special Week 3/Basic |
| Jellemzők | Csúszásgátló |
| Ápolás | Tisztítás nedves törlőruhával |
| Szín | Natúr színű |
| Gyártó | Wenko |
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Felhasználói értékelések
Ízléses, praktikus
Nagyon jó könnyű
Vásárolva itt: Bonami.hu
Letöltve innen: Bonami.hu
Praktikus, csodaszép.
Vásárolva itt: Bonami.hu
Letöltve innen: Bonami.hu
A szőnyeg minőségi, megfelel a leírásnak, jól szárad. A méretek ideálisak a mi kis fürdőszobánkba. Ezt a típust azért vásároltuk meg, mert a fürdőszoba szellőzése rosszabb, mivel a lakás közepén helyezkedik el – így a hagyományos textil szőnyeget cseréltük le erre, és ezzel a változással maximálisan elégedett vagyok.
Jó napot.

Fürdőszoba kilépők
Raktáron
Fürdőszoba kilépők, darabonként
Raktáron
60×100 cm, fürdőszoba kilépők, - szettek
Raktáron
60×100 cm, fürdőszoba kilépők, csúszásmentes
Raktáron
50×90 cm, fürdőszoba kilépők, - szettek
Raktáron
15×24 cm, fürdőszoba kilépők, pamut
Raktáron
50×120 cm, fürdőszoba kilépők, darabonként
Raktáron
Fürdőszoba kilépők, csúszásmentes, darabonként
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Fürdőszoba kilépők, pamut, darabonként
Raktáron
Fürdőszoba kilépők, pamut, darabonként
Raktáron
Fürdőszoba kilépők, pamut, darabonként
Raktáron
50×50 cm, bambusz
Raktáron
Fürdőszoba kilépők, csúszásmentes, darabonként
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Fürdőszoba kilépők, pamut, darabonként
Raktáron
15×24 cm, fürdőszoba kilépők, pamut
Raktáron
Fürdőszoba kilépők, darabonként
Raktáron
Fürdőszoba kilépők, pamut, darabonként
Raktáron
Fürdőszoba kilépők, gyorsan száradó, frottír
Raktáron
Fürdőszoba kilépők, pamut, frottír
Raktáron
Fürdőszoba kilépők, gyorsan száradó, frottír
Raktáron
Fürdőszoba kilépők, pamut, darabonként
Raktáron
50×80 cm, fürdőszoba kilépők, - szettek
Raktáron
Fürdőszoba kilépők, csúszásmentes, darabonként
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fürdőszoba kilépők, gyorsan száradó, frottír
Raktáron
Fürdőszoba kilépők, pamut, frottír
Raktáron
Fürdőszoba kilépők, pamut, darabonként
Raktáron
Fürdőszoba kilépők, csúszásmentes, darabonként
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
39×60 cm, fürdőszoba kilépők, csúszásmentes
Raktáron
Fürdőszoba kilépők, pamut, darabonként
Raktáron
Fürdőszoba kilépők, gyorsan száradó, frottír
Raktáron
Fürdőszoba kilépők, pamut, darabonként
Raktáron
60×100 cm, fürdőszoba kilépők, poliészter
Raktáron
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú
Raktáron

100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
Porcelán
Raktáron
Asztali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
400×240 cm, voile, nappaliba
Raktáron
100×135 cm, nyári
Raktáron
132×240 cm
Raktáron
Fém, fedővel

Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Állványok
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, klasszikus
Raktáron
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre

Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
