Hasonlítsd össze az árakat 22 600 Ft-tól 25 919 Ft-ig 2 webáruházban:
Válogatott ajánlatok
Válassz 2 üzlet közül 22 600 Ft és 25 919 Ft közötti árkategóriában:
Előző árak
- 2026. 04. 30. - 24 260 Ft
- 2026. 04. 29. - 24 260 Ft
- 2026. 04. 24. - 22 316 Ft
- 2026. 03. 10. - 22 655 Ft
- 2026. 03. 05. - 22 188 Ft
- 2026. 02. 24. - 24 110 Ft
- 2026. 02. 14. - 22 188 Ft
- 2025. 12. 17. - 21 500 Ft
- 2025. 11. 28. - 21 090 Ft
- 2025. 11. 11. - 21 635 Ft
- 2025. 11. 07. - 21 850 Ft
- 2025. 11. 01. - 22 105 Ft
- 2025. 10. 25. - 21 766 Ft
- 2025. 10. 13. - 23 560 Ft
- 2025. 10. 10. - 21 766 Ft
- 2025. 10. 03. - 21 238 Ft
- 2025. 09. 21. - 21 235 Ft
- 2025. 09. 12. - 21 238 Ft
- 2025. 08. 25. - 21 500 Ft
- 2025. 08. 15. - 21 238 Ft
- 2025. 07. 30. - 22 945 Ft
- 2026. 04. 30. - 22 600 Ft
- 2026. 04. 29. - 22 600 Ft
- 2026. 04. 24. - 22 031 Ft
- 2026. 03. 10. - 22 600 Ft
- 2026. 03. 05. - 21 776 Ft
- 2026. 02. 24. - 22 600 Ft
- 2026. 02. 14. - 21 776 Ft
- 2025. 12. 17. - 21 500 Ft
- 2025. 11. 28. - 20 680 Ft
- 2025. 11. 11. - 21 500 Ft
- 2025. 11. 07. - 21 500 Ft
- 2025. 11. 01. - 21 500 Ft
- 2025. 10. 25. - 21 500 Ft
- 2025. 10. 13. - 21 500 Ft
- 2025. 10. 10. - 21 500 Ft
- 2025. 10. 03. - 20 975 Ft
- 2025. 09. 21. - 20 970 Ft
- 2025. 09. 12. - 20 975 Ft
- 2025. 08. 25. - 21 500 Ft
- 2025. 08. 15. - 20 975 Ft
- 2025. 07. 30. - 21 500 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
Acél bővíthető függönykarnis 107 - 305 cm Bellwood – Umbra
Specifikációk
| Anyag | Fém |
|---|---|
| Rúd átmérője | 2.5 cm |
| Függönyrúd típusa | Bővíthető |
| Származási hely | CN |
| Egyéb anyagok | Fa |
| Specifikus anyag | Acél |
| Terhelhetőség | 10 kg |
| Súly | 1.19 kg |
| Minimális hosszúság | 107 cm |
| Maximális hosszúság | 305 cm |
| Kollekció | Bellwood |
| Minőség | Extra |
| Ápolás | Tisztítás nedves törlőruhával |
| Rögzítés típusa | Szegek/csavarok |
| Függő alkatrészek | Igen |
| Szín | Natúr színű |
| Gyártó | Umbra |
Vélemények
Felhasználói értékelések
Ajánlom az esztétikus és masszív terméket.
Nagyon érdekes karnis, a felszerelése kissé bonyolultabb. De az eredmény megéri!
Könnyű szerelés, nagyszerű minőség.
Hasonló termékek

Acél bővíthető-dupla függönykarnis 168 - 305 cm Cappa – Umbra
Fém
Raktáron
Ultra Slim sínelem
RaktáronIngyenes szállítás
Acél bővíthető függönykarnis 76 - 213 cm Twilight – Umbra
Fém
Raktáron
Acél bővíthető dupla függönykarnis 76 - 213 cm Twilight – Umbra
Fém
Raktáron
Ultra Slim sínelem
Raktáron
Fém bővíthető függönykarnis 120 - 210 cm Kreta - Gardinia
Fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronA(z) Bonami.hu webáruház legjobb termékei

Krémszínű gyerek szőnyeg 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, klasszikus, téglalap alakú
Raktáron
Debar WC-kefe és WC-papír tartó - Wenko
Állványok
Raktáron
Világoszöld mosható futószőnyeg 52x200 cm Ricci Monet – Universal
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú

Porcelán étkészlet 20 db-os Hestia - Bonami Essentials
Porcelán
Raktáron
4 évszakos gyerek paplan és párna szett babaágyhoz 100x135 cm Stitched – Bonami Essentials
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
Zöld bambusz függöny ajtóra 200x90 cm Bamboo - Maximex
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
Fekete fém edényszárító 43x23,5 cm Radka – Orion
Raktáron
Siena fehér gurulós állvány, 3 db polccal - Metaltex
63×41×23 cm, matt, egyenes
Raktáron
Pocket világoskék asztali vasalódeszka - Joseph Joseph
Asztali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Világosbarna kovaföld fürdőszobai kilépő 39x60 cm Puna – Wenko
39×60 cm, fürdőszoba kilépők, csúszásmentes
Raktáron
WC-ülőke 37 x 42,5 cm Bamboo – Wenko
Fa, klasszikus
Raktáron
Ezüstszínű krómozott acél WC-papír tartó állvány – Wenko

Lou konyhai sarokpolc, 30 x 33 cm - Wenko
33×30×11 cm, modern stílusú, sarok
Raktáron
Vento acél ruhaszárító, hosszúság 177 cm - Metaltex
110×63×177 cm, álló, összecsukható
Raktáron
Öntöttvas sütőedény 26x26 cm Litina – Orion
Fém, fedővel

4 évszakos gyerek paplan 100x135 cm Medium – Bonami Essentials
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
Felmosó vödörrel H2PrO – Vileda
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Poligyanta mosogatóeszköz tartó Resa – Wenko
Pumpás, álló










