




Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Modern LED csillár. Beltéri használatra alkalmas (IP20). Könnyű vezérlés távirányítóval (a csomag része). Ingyenes NEDES Smart alkalmazással is irányítható. Az alkalmazás kompatibilis Android és iOS rendszerekkel. A lámpa folyamatos fényerőszabályozást és színhőmérséklet-változtatást kínál. Színhőmérséklet: 3000K - 6500K. Memória funkció és éjszakai fény mód. Módváltás hagyományos fali kapcsolóval is lehetséges. Több lámpa vezérelhető egy távirányítóval. Beépített energiatakarékos LED forrás.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Fő anyag | Fém, Műanyag |
| Stílus | Modern |
| Kapcsoló | Távirányítós, Klasszikus |
| Feszültség | 230V |
| Forma | Kerek |
| Elhelyezés | Hálószoba és nappali |
| Izzók száma | Egy |
| Okos | Igen |
| Fény színe | Meleg fehér, Középfehér, Hideg fehér |
| Szín | Fehér |
| Függesztési típusok | Felületre szerelhető |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 50 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 30000 h |
| Színhőmérséklet | 3000-6500 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 4100 lm |
| Típus | Felületre szerelhető csillár |
| Funkció | Távirányító/LED technológia/Bluetooth |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 285 W |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 50 W |
| Kapcsolási ciklusok száma | 25000 ON/OFF |
| Alak | Kerek |
| Sugárzási szög | 240 ° |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 50 W |
| Series | ORBITS Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |
Felhasználói értékelések
Megfelel a megadott paramétereknek - nagyon elégedett vagyok.

LED, konyhába, modern stílusú
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, meleg fehér, hideg fehér
Raktáron
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, távirányítós, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, üveg, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, távirányítós
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fa, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, skandináv stílusú
Raktáron
Üveg, fém, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fa, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, távirányítós
Elérhető 4 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fa, fém
RaktáronIngyenes szállítás