







Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Modern LED csillár. Beltéri használatra alkalmas (IP20). Könnyű vezérlés távirányítóval (a csomag része). Ingyenes NEDES Smart alkalmazással is irányítható. Az alkalmazás kompatibilis Android és iOS rendszerekkel. A lámpa folyamatos fényerőszabályozást és színhőmérséklet-változtatást kínál. Színhőmérséklet: 3000K - 6500K. Memória funkció és éjszakai fény mód. Módváltás hagyományos fali kapcsolóval is lehetséges. Több lámpa vezérelhető egy távirányítóval. Beépített energiatakarékos LED forrás.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Szoba | Hálószoba és nappali |
| Okos | Igen |
| Kapcsoló | Távirányítós |
| Dimmelhető | Igen |
| Stílus | Modern |
| Lámpabúra | Lámpabúra nélkül |
| Szín | Fehér |
| Forma | Kerek |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 42 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 30000 h |
| Színhőmérséklet | 3000-6500 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 2800 lm |
| Típus | Csillár zsinóron |
| Funkció | Távirányító/LED technológia/Bluetooth |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 195 W |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 42 W |
| Kapcsolási ciklusok száma | 25000 ON/OFF |
| Alak | Kerek |
| Sugárzási szög | 180 ° |
| Hely | Konyha/Hálószoba/Nappali |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 42 W |
| Függesztési típusok | Zsinóron |
| Series | CIRCLE Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |

Konyhába, üveg, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, konyhába, üveg
Raktáron
Üveg, kerek, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, japandi, kerek
Raktáron
Modern stílusú, konyhába, dimmelhető
Raktáron
LED, modern stílusú, konyhába
Raktáron
Modern stílusú, konyhába, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, távirányítós, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, japandi, skandináv stílusú
Raktáron
Konyhába, üveg, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, okos, dimmelhető
Raktáron
Dimmelhető, üveg, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, lámpabúra nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, dimmelhető, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, dimmelhető, kerek
Raktáron
LED, modern stílusú, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, fa, dimmelhető
Raktáron
LED, rusztikus, konyhába
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, konyhába
Raktáron
Modern stílusú, konyhába, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, üveg, retró
Raktáron
Modern stílusú, kerek, fém
Raktáron
Modern stílusú, konyhába, dimmelhető
Raktáron
Üveg, kerek, retró
Raktáron
Dimmelhető, üveg, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, konyhába, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, üveg, kerek
Raktáron
LED, dimmelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali
Elérhető 4 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Függő, 230V
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, rusztikus, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

Klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás

LED, távirányítós, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, lámpabúra nélkül, szabálytalan formájú
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba, lámpabúra nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás