









Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Kültéri mennyezeti/fali lámpa mikrohullámú érzékelővel. Időzítés beállítása: 5 mp - 5 perc. Az érzékelő maximális hatótávolsága: 7 m, beállítható a teljes hatótávolság 100/75/50/25%-ában. Érzékenység beállítása: 2 - 50 lx. Érzékelési szög: 160°. Nappali fény felismerési funkció. Beépített energiatakarékos LED fényforrás.
| Feszültség | 230V |
|---|---|
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 24 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 30000 h |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Behatolás védettség | IP54 |
| A teljes fényáram | 2100 lm |
| Típus | Kültéri mennyezeti lámpa |
| Funkció | LED technológia/Érzékelős/Alkonyérzékelő |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 145 W |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 24 W |
| Alak | Kerek |
| Sugárzási szög | 120 ° |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Hely | Kert és utak/Lugas |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 24 W |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Stílus | Egyéb |
| Series | BENE Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |
Felhasználói értékelések
A nappali fényérzékenységet (ha nem akar feleslegesen világítani nappal) a legalacsonyabb értékre (5 lux) kell beállítani.
Ár-érték arány
Egyszerű összeszerelés
Átmenő (sorosan történő csatlakoztatáshoz)
A fényerő nem állítható
A bejárati ajtó előtti megvilágításhoz ez elég erős, de az LED fényereje idővel csökken (vagy az ember hozzászokik).

Fali
Raktáron
Álló, fém
Elérhető 8 webáruházban
Raktáron
Álló
Raktáron
Álló
RaktáronIngyenes szállítás

Fém
Raktáron
Mennyezeti, fém
Raktáron

Fali
Raktáron
Talajba építhető
Raktáron
Talajba építhető, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Műanyag
RaktáronIngyenes szállítás

Fali, 230V, fém
Raktáron
Álló, fém
Raktáron

Álló
Raktáron
Álló, talajba építhető
Raktáron
Fali, fém
Raktáron
Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Álló
Raktáron
Talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás

Álló, fém
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron
Fém
Raktáron

Műanyag
RaktáronIngyenes szállítás

Elektromos
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron


Mozgásérzékelős, fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás