
18 100 Ft19 100 Ft
Fali fürdőszoba szekrény, fehér 60x20x70cm
Tükrös, fali, modern stílusú
Elérhető 2 webáruházban
Méretek 69×60×17 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Tükörszekrény polccal, mérete 60x68,6x17,2 cm. A szekrény 2 polccal rendelkezik.
| Szélesség: | 60 cm |
|---|---|
| Mélység: | 17 cm |
| Magasság: | 69 cm |
| Típus | Tükrös |
|---|---|
| Elhelyezés | Fali |
| Szín | Barna |
| Felület | Matt |
| Anyag | Laminált |
| Fa mintázat | Tölgyfa |
| Material | Laminált |
| Gyártó | Naturel |

Tükrös, fali, modern stílusú
Elérhető 2 webáruházban

Álló, matt
Raktáron
Álló, matt, laminált
Elérhető 5 webáruházban
Raktáron
Tükrös, fali, matt
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Tükrös, fali, matt
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Fali, matt, skandináv stílusú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Álló, matt, laminált
Elérhető 5 webáruházban
Raktáron
Álló, matt, laminált
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Álló, rusztikus, lábakkal
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron