Ajánljuk
Előző árak
- 2026. 06. 01. - 16 489 Ft
- 2026. 04. 19. - 16 489 Ft
- 2026. 03. 10. - 17 280 Ft
- 2026. 03. 05. - 16 328 Ft
- 2026. 02. 24. - 19 209 Ft
- 2026. 02. 20. - 16 328 Ft
- 2026. 02. 16. - 19 209 Ft
- 2026. 02. 14. - 16 328 Ft
- 2026. 01. 29. - 19 209 Ft
- 2026. 01. 23. - 16 328 Ft
- 2026. 01. 16. - 16 712 Ft
- 2025. 12. 27. - 16 328 Ft
- 2025. 12. 05. - 15 480 Ft
- 2025. 11. 28. - 15 490 Ft
- 2025. 11. 21. - 16 310 Ft
- 2025. 11. 11. - 16 320 Ft
- 2025. 11. 07. - 16 900 Ft
- 2025. 11. 05. - 17 280 Ft
- 2025. 10. 13. - 19 209 Ft
- 2025. 10. 10. - 16 520 Ft
- 2025. 06. 25. - 14 632 Ft
- 2025. 06. 20. - 15 181 Ft
- 2025. 06. 19. - 18 290 Ft
- 2025. 05. 23. - 15 729 Ft
- 2025. 02. 15. - 15 990 Ft
- 2025. 02. 13. - 13 751 Ft
- 2025. 02. 03. - 15 990 Ft
- 2025. 01. 16. - 14 470 Ft
- 2025. 01. 10. - 15 030 Ft
- 2025. 01. 01. - 15 990 Ft
- 2024. 12. 27. - 13 591 Ft
- 2024. 12. 17. - 15 990 Ft
- 2024. 12. 16. - 14 231 Ft
- 2024. 12. 10. - 15 990 Ft
- 2024. 12. 06. - 13 591 Ft
- 2024. 12. 03. - 15 990 Ft
- 2024. 11. 06. - 14 789 Ft
- 2024. 11. 05. - 13 590 Ft
- 2024. 08. 21. - 15 990 Ft
Termékleírás
Takaró 150x200 cm Velvet and Faux Fur – Catherine Lansfield
Méretek
| Szélesség: | 150 cm |
|---|
Specifikációk
| Szín | Bézs |
|---|---|
| Anyag | Mikroplüss |
| Motívum | Egyszínű |
| Gyapjú hatás | Igen |
| Származási hely | CN |
| Anyag összetétele és típusa | Mikroplüss |
| Súly | 1.4 kg |
| Méret | 150x200 |
| Hosszúság | 200 cm |
| Kollekció | Velvet and Faux Fur |
| Minta | Egyszínű |
| Minőség | Basic |
| Sűrűség | 260 g/m² |
| Ápolás | Nem vasalható/kémiailag nem fehéríthető/mosás 40°C-on/mosógépben mosható |
| Anyag specifikáció | 100% poliészter |
| Gyártó | Catherine Lansfield |
Vélemények
Felhasználói értékelések
Mint írtam,az anyag kiváló,de nem az a szín,amit rendeltem.
Vásárolva itt: Bonami.hu
Letöltve innen: Bonami.hu
A takaró csodálatosan puha, könnyű és kellemes tapintású.
A(z) Bonami.hu webáruház legjobb termékei

Poligyanta mosogatóeszköz tartó Resa – Wenko
Pumpás, álló, átmérő
Raktáron
Krémszínű gyerek szőnyeg 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, játszó, klasszikus
Raktáron
Kék-bézs szőnyeg 160x235 cm Terrain – Hanse Home
160×235 cm, modern stílusú, szőtt
Raktáron
Debar WC-kefe és WC-papír tartó - Wenko
Átmérő, állványok, fém
Raktáron
Ezüstszínű krómozott acél WC-papír tartó állvány – Wenko
Átmérő
Raktáron
Aranyszínű rozsdamentes acél pedálos szemetes 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, pedálos, fedővel
Raktáron
Világoszöld mosható futószőnyeg 52x200 cm Ricci Monet – Universal
Impregnált, poliészter, virágos

Röviditalos pohár szett 6 db-os 50 ml – Lyngby Glas
Feles, - készletek
Raktáron
Öntöttvas serpenyő ø 30 cm Litina – Orion
⌀ 30 cm, öntöttvas, villanytűzhelyen használható
Raktáron
Matt fekete acél WC-papír tartó állvány Rivalta – Wenko
Műanyag, átmérő, állványok
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fekete fém edényszárító 43x23,5 cm Radka – Orion
Átmérő

Nyári gyerek paplan 100x135 cm Light – Bonami Essentials
100×135 cm, nyári, poliészter
Raktáron
Fényes ezüstszínű öntapadós rozsdamentes acél fürdőszobai polc Genova – Wenko
8×30×11 cm, egyenes, átmérő
Raktáron
4 évszakos paplan 200x200 cm Medium – Bonami Essentials
Egész évben használható, üreges szál töltetű, magasság
Raktáron
Matt fekete öntapadós rozsdamentes acél fürdőszobai sarokpolc Genova – Wenko
8×36×17 cm, sarok, átmérő

Közepes keménységű hab matrac 160x200 cm Smooth Vibe – Bonami Selection
21×160×200 cm, felfekvés elleni, hab
Raktáron
Fekete öntapadós rozsdamentes acél fürdőszobai polc Genova – Wenko
8×30×11 cm, modern stílusú, egyenes
Raktáron
Közepes keménységű hab matrac 140x200 cm Zen Comfort – Bonami Selection
21×140×200 cm, hab, kemény
Raktáron



