


Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Fehér átlátszó függöny 183x140 cm Wisteria Floral – Catherine Lansfield
| Szélesség: | 140 cm |
|---|---|
| Mélység: | 183 cm |
| Típus | Voile |
|---|---|
| Függöny alj | Egyenes |
| Rögzítési mód | Függönyrúd |
| Elhelyezés | Nappali |
| Szín | Fehér |
| Függő rendszer | Feszítőkötél/rúd |
| Darabszám a csomagban | 1 db-os |
| Anyag összetétele és típusa | Poliészter |
| Súly | 0.178 kg |
| Hosszúság | 183 cm |
| Kollekció | Wisteria |
| Stílus | Bohém/romantikus |
| Minőség | Basic |
| Ápolás | Nem vasalható/kémiailag nem fehéríthető/kézi mosás |
| Rögzítés típusa | Közvetlen a rúdra |
| Anyag specifikáció | 100% poliészter |
| Gyártó | Catherine Lansfield |
Felhasználói értékelések
Ez egy rendben lévő termék. Arra számítottam, hogy az anyag kissé más lesz, jobb minőségű.
Modern függöny, kiváló minőségű anyag. A felső részen található hímzés velúr. Ajánlom.
Gyönyörű függöny, a hímzés szinte bársonyos, nagyon kellemes tapintású. Kiváló minőségű anyag, modern design. Megfelelt az elvárásaimnak, mivel a Catherine Lansfield márka valóban kiváló minőségű.
Ajánlom. Fent, ahol a levélminták vannak, az anyag egy kicsit vastagabb, mint azt a képről gondoltam, de ennek ellenére tetszik ez a függöny. A nappaliba rendeltem. Szép. Egyelőre nagyon elégedett vagyok a függönnyel, de még nem mostam ki. Remélem, hogy mosás után is megőrzi a minőségét.

Kész, egyenes, francia ablakra
Raktáron
Kész, voile, egyenes
Raktáron
300×240 cm, voile, nappaliba
Raktáron
Kész, voile, egyenes
Raktáron
Kész, modern stílusú, voile
Raktáron
Kész, modern stílusú, voile
Raktáron
Kész, voile, egyenes
Raktáron
Kész, voile, egyenes
Raktáron
Kész, voile, egyenes
Raktáron
Kész, voile, egyenes
Raktáron
Kész, voile, egyenes
Raktáron
Kész, voile, egyenes
Raktáron
101-200×201-300 cm, kész, voile
Raktáron
Kész, voile, egyenes
Raktáron
Kész, voile, egyenes
Raktáron
101-200×201-300 cm, kész, voile
Raktáron
Kész, voile, egyenes
Raktáron
Kész, hálószobába, egyenes
Raktáron
Kész, voile, egyenes
Raktáron
Kész, voile, egyenes
Raktáron
Kész, voile, egyenes
Raktáron
101-200×201-300 cm, kész, voile
Raktáron
Kész, egyenes, francia ablakra
Raktáron
Kész, egyenes, francia ablakra
Raktáron
Kész, voile, egyenes
Raktáron
Kész, voile, egyenes
Raktáron
Kész, voile, egyenes
Raktáron
Kész, voile, egyenes
Raktáron
Kész, voile, egyenes
Raktáron
101-200×201-300 cm, kész, voile
Raktáron
Kész, voile, egyenes
Raktáron
Kész, voile, egyenes
Raktáron
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú
Raktáron

100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
Porcelán
Raktáron
Asztali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
400×240 cm, voile, nappaliba
Raktáron
52×100 cm, virágos, darabonként
Raktáron
100×135 cm, nyári
Raktáron
132×240 cm
Raktáron
Fém, fedővel

Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

179×238×118 cm, fa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre

15×18×61 cm, fa, beltéri
Raktáron
135×200 cm, egyszemélyes
Raktáron