







Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Brilagi márkától származik, raktárunkban van, ára 37590.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Szoba | Hálószoba és nappali |
| Fő anyag | Fém |
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Stílus | Rusztikus |
| Lámpabúra | Lámpabúra nélkül |
| Szín | Szürke |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Foglalat | E27 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 3 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Típus | Csillár láncon |
| Funkció | LED technológia |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 60 W |
| Hely | Konyha/Nappali/Hálószoba |
| Függesztési típusok | Láncon |
| A teljes fényáram | 3600 lm |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 95 W |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 9 W |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 27 W |
| Series | ANTICO Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |

Rusztikus, retró, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, dimmelhető, fém
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, lámpabúra nélkül, szabálytalan formájú
RaktáronIngyenes szállítás
LED, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, kristály, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, lámpabúra nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, lámpabúrával
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, lámpabúrával
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, lámpabúra nélkül
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, kristály, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, konyhába
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, lámpabúrával
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba, lámpabúra nélkül
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, lámpabúra nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
LED, üveg, kerek
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba, lámpabúra nélkül
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, lámpabúrával, szabálytalan formájú
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, lámpabúra nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, lámpabúra nélkül
Raktáron
Kerek, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, lámpabúra nélkül, szabálytalan formájú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba, lámpabúra nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, lámpabúra nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, lámpabúra nélkül, szabálytalan formájú
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, lámpabúra nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
LED, rusztikus, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, dimmelhető, kerek
Raktáron
LED, kerek, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron

Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, üveg, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás