Ajánljuk
Előző árak
- 2026. 04. 29. - 161 195 Ft
- 2025. 11. 04. - 161 195 Ft
- 2025. 10. 16. - 159 000 Ft
- 2025. 09. 28. - 159 260 Ft
- 2025. 06. 26. - 147 830 Ft
- 2025. 04. 15. - 137 120 Ft
- 2025. 03. 30. - 131 210 Ft
- 2025. 02. 14. - 124 830 Ft
- 2025. 01. 08. - 141 915 Ft
- 2024. 12. 06. - 137 315 Ft
- 2024. 12. 03. - 136 985 Ft
- 2024. 11. 27. - 164 250 Ft
- 2024. 11. 14. - 131 400 Ft
- 2024. 10. 18. - 125 000 Ft
- 2024. 10. 02. - 125 820 Ft
- 2024. 09. 28. - 123 630 Ft
- 2024. 08. 21. - 140 600 Ft
- 2024. 08. 06. - 155 570 Ft
- 2024. 07. 10. - 141 670 Ft
Termékleírás
A NADA nappali szekrénysorok egyszerű stílusa, kialakítása és lágy színei bármelyik modern enteriőrt megszépítik. A szekrénysor tökéletesen elrejti az RTV-berendezések felesleges vezetékeit, és lehetővé teszi a legszükségesebb tárgyak tárolását a tágas TV-szekrényben, a függő polcokon a könyvgyűjteményének talál helyet, továbbá rendelkezésére áll még két komód. Méretek: szélesség: 256 cm magasság: 182 cm mélység: 40 cm További adatok és tulajdonságok: TV-szekrény: szélesség 138 cm, magasság 31 cm, mélység 40 cm függő polcok: szélesség 160 cm nagy komód: szélesség 59 cm, magasság 182 cm, mélység 34 cm kis komód: szélesség 59 cm, magasság 118 cm laminált deszkalap 16 mm-es vastagsággal edzett üveg polcok elülső ablakok fekete festett szegéllyel Lapraszerelt szállítási mód. A csomag szerelési útmutatót és rögzítőelemeket tartalmaz.
Méretek
| Szélesség: | 256 cm |
|---|---|
| Mélység: | 40 cm |
| Magasság: | 182 cm |
Specifikációk
| Elhelyezés | Szabadon álló |
|---|---|
| Fa mintázat | Sonoma tölgyfa |
| Anyag | Laminált |
| Stílus | Modern |
| Szín | Fekete |
| Felület | Matt |
| Üvegezett | Igen |
| Könyvespolccal | Igen |
| Szekrénnyel | Igen |
| Dekór | Sonoma tölgy |
| Világítás | Világítás nélkül |
| Szoba | Nappali szobák |
| Kollekció | NADA |
| Szett típusa | Nappali |
| Gyártó | VENETI |
Vélemények
Felhasználói értékelések
A háromból egy szekrény nem sonoma tölgy.
Mellékletek:
Vásárolva itt: Veneti.hu






