



Méretek 78×46×35 cm
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Vélemények megtekintéseA legjobb ár az elmúlt 30 napban: 23 391 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Különleges, minőségi lakáskiegészítőt keresel az otthonodba? Ismerősöd szülinapja közeleg, és meglepnéd egy stílusos aprósággal? Mindkét esetben jó helyen jársz! A Bonamis termékek trendi márkáktól származnak, stílusosak, praktikusak és egyediségükkel lenyűgöznek mindenkit. Legyen az egy apró kiegészítő, egy értékes bútor vagy konyhai eszköz, nálunk csak megbízható darabokat találsz. Megjegyzés: Egy polc terhelhetősége 5 kg.
| Szélesség: | 46 cm |
|---|---|
| Mélység: | 35 cm |
| Magasság: | 78 cm |
| Felület | Matt |
|---|---|
| Szín | Fekete |
| Alak | Egyenes |
| Származási hely | IT |
| Terhelhetőség | 20 kg |
| Súly | 3 kg |
| Ápolás | Nedves ruhával vagy szivaccsal tisztítsd, ne használj agresszív tisztítószert vagy súrolószert |
| Jellemzők | Gurulós |
| Összeszerelést igényel | Nem |
| Stílus | Modern |
| Minőség | Basic |
| Polc anyaga | Műanyag |
| Lábak színe | Ezüstszínű |
| Lábak anyaga | Acél |
| Felületkezelés | Lakkozás |
| Anyag | Műanyag/fém |
| Gyártó | Metaltex |
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Felhasználói értékelések
Szép és funkcionális polc
Praktikus, a célnak megfelelt.
A polc stabil, a kerekek praktikusak, így könnyen mozgatható, sokoldalúan használható, a kosarak elég nagyok, kivehetők és kellően tágasak. A polcot csak ajánlani tudom.
Műanyag kosarak vékony anyagból. Csak könnyű tárgyak tárolására alkalmas. A kosarak be- és kihúzása a síneken nehezen megy. Az ár nem felel meg a minőségnek.
Szuper az amit vártam !
Vásárolva itt: Bonami.hu
Letöltve innen: Bonami.hu

130×60×26 cm, fa, modern stílusú
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, lábakkal, matt
Raktáron
Modern stílusú, magasfényű, egyenes
Raktáron
88×40×13 cm, matt, egyenes

88×40×13 cm, matt, egyenes
Kiszállítás 1 hét múlva
Matt, egyenes
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Modern stílusú, matt, egyenes
Raktáron
Lábakkal, rusztikus, matt
Kiszállítás 2 nap múlva
81×47×13 cm, matt, egyenes
RaktáronIngyenes szállítás
Matt, egyenes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
130×60×26 cm, fa, modern stílusú
Elérhető 3 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva
Rusztikus, matt, egyenes
Raktáron
Lábakkal, matt, egyenes
Kiszállítás 2 nap múlva
Fa, modern stílusú, matt
Raktáron
82×31×11 cm, matt, egyenes
Raktáron
82×31×11 cm, matt, egyenes
Raktáron
Matt, egyenes
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Modern stílusú, matt, egyenes
Raktáron
Rusztikus, matt, egyenes
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
85×40×13 cm, modern stílusú, lábakkal
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, modern stílusú, matt
Raktáron
Lábakkal, matt, egyenes
Raktáron
Fa, modern stílusú, matt
Raktáron
Fa, matt, egyenes
Raktáron
Lábakkal, matt, egyenes
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Lábakkal, matt, egyenes
Raktáron
Lábakkal, matt, juharfa
Raktáron
Lábakkal, matt, egyenes
Elérhető 3 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Lábakkal, matt, egyenes
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
108×45×33 cm, fa, matt
Raktáron
Fa, modern stílusú, matt
Raktáron
Sarok, matt
Raktáron
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú
Raktáron

100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
Porcelán
Raktáron
Asztali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
52×100 cm, virágos, darabonként
Raktáron
400×240 cm, voile, nappaliba
Raktáron
100×135 cm, nyári
Raktáron
132×240 cm
Raktáron
Fém, fedővel

Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fém
Raktáron
220×230 cm, franciaágyra
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
20×46×46 cm, textil
Raktáron
179×238×118 cm, fa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
180×200 cm, ortopéd, közepesen kemény
Raktáron