Ajánljuk
Mareluz bézs fémszerkezetű kerti kanapé - Kave Home
Méretek 60×197×75 cm
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Vélemények megtekintése- Kényelmes ülőfelület (71%)
- Szép kivitelezés (57%)
- Alacsony ülésmagasság (43%)
- Kissé kemény matrac (14%)
Előző árak
- 2026. 05. 31. - 322 286 Ft
- 2026. 03. 07. - 322 286 Ft
- 2024. 12. 05. - 291 893 Ft
- 2024. 10. 09. - 416 990 Ft
- 2024. 10. 04. - 354 441 Ft
- 2024. 10. 01. - 416 990 Ft
- 2024. 09. 27. - 354 441 Ft
- 2024. 09. 17. - 416 990 Ft
- 2024. 09. 13. - 354 441 Ft
- 2024. 08. 30. - 416 990 Ft
- 2024. 08. 27. - 354 441 Ft
- 2024. 05. 01. - 416 990 Ft
- 2024. 04. 26. - 354 441 Ft
- 2024. 04. 24. - 416 990 Ft
- 2024. 04. 11. - 354 441 Ft
- 2024. 03. 22. - 416 990 Ft
- 2024. 03. 19. - 459 990 Ft
- 2024. 03. 14. - 390 991 Ft
Termékleírás
A Kave Home egyet jelent a szép és stílusos otthonnal. A márka bútorai, kiegészítői és dekorációs elemei lenyűgözően festenek, minőségi anyagokból készülnek és a tökéletes skandináv letisztultságot képviselik - amibe annyira könnyű beleszeretni! Bátran kombináld a különböző darabokat, és alkosd meg belőlük álmaid otthonát!
Méretek
| Szélesség: | 197 cm |
|---|---|
| Mélység: | 75 cm |
| Magasság: | 60 cm |
Specifikációk
| Anyag | Fém |
|---|---|
| Karfa szélessége | 2.5 cm |
| Karfa magassága | 23 cm |
| Háttámla magassága | 26 cm |
| Ülés szélessége | 175 cm |
| Ülésmagasság | 37 cm |
| Lábak magassága | 15 cm |
| Terhelhetőség | 250 kg |
| Súly | 29.9 kg |
| Kanapé mérete | Négyszemélyes |
| Ápolás | Nedves ruhával vagy szivaccsal tisztítsd, ne használj agresszív tisztítószert vagy súrolószert |
| Elhelyezés | Fedett kültér |
| Kollekció | Mareluz |
| Minőség | Premium |
| Lábak színe | Fekete |
| Lábak anyaga | Acél |
| Konstrukció anyaga | Acél |
| Anyag specifikáció | 100% poliészter |
| Kárpitozás anyaga | Poliészter |
| Szín | Bézs |
| Gyártó | Kave Home |
Vélemények
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
- Kényelmes ülőfelület (71%)
- Szép kivitelezés (57%)
- Masszív, minőségi anyagok (43%)
- Alacsony ülésmagasság (43%)
- Kissé kemény matrac (14%)
Felhasználói értékelések
Nagyszerű, pont olyan, mint a képen, szép kivitelezés, a matrac kényelmes ülni és feküdni is, a párnahuzatok cipzárasak, így külön moshatók.
A kanapé pontosan úgy néz ki, mint a képen. A párnák és az ülőfelület anyaga erős, és minőségi kidolgozásúak. Az ár megfelel a minőségnek.
Gyönyörű és nagyon kényelmes kanapé. Egyetlen hátránya a magassága. Egy átlagos étkezőasztalhoz túl alacsony. Így inkább dohányzóasztalhoz ajánlanám.
Nagyon kellemes kanapé, csak egy kicsit magasabb lehetne. A szokásos 75 cm-es asztalmagassághoz viszonyítva meglehetősen alacsony.
Kissé keményebb matrac.
A(z) Bonami.hu webáruház legjobb termékei

Röviditalos pohár szett 6 db-os 50 ml – Lyngby Glas
Feles, - készletek
Raktáron
Matt fekete acél WC-papír tartó állvány Rivalta – Wenko
Műanyag, átmérő, állványok
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Debar WC-kefe és WC-papír tartó - Wenko
Átmérő, állványok, fém
Raktáron
Poligyanta mosogatóeszköz tartó Resa – Wenko
Pumpás, álló, átmérő
Raktáron
Krémszínű gyerek szőnyeg 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, játszó, klasszikus
Raktáron
Kék-bézs szőnyeg 160x235 cm Terrain – Hanse Home
160×235 cm, modern stílusú, szőtt
Raktáron
Ezüstszínű krómozott acél WC-papír tartó állvány – Wenko
Átmérő
Raktáron
Aranyszínű rozsdamentes acél pedálos szemetes 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, pedálos, fedővel
Raktáron
Öntöttvas serpenyő ø 30 cm Litina – Orion
⌀ 30 cm, öntöttvas, villanytűzhelyen használható
Raktáron
Fekete fém edényszárító 43x23,5 cm Radka – Orion
Átmérő

Fényes ezüstszínű öntapadós rozsdamentes acél fürdőszobai polc Genova – Wenko
8×30×11 cm, egyenes, átmérő
Raktáron
4 évszakos paplan 200x200 cm Medium – Bonami Essentials
Egész évben használható, üreges szál töltetű, magasság
Raktáron
Nyári gyerek paplan 100x135 cm Light – Bonami Essentials
100×135 cm, nyári, poliészter
Raktáron
Meleg színű LED szálas szabályozható izzó E27, 4 W Soft Glow – Star Trading
LED, körte, dimmelhető
Raktáron
Terrakotta színű asztali lámpa papír zsinór búrával (magasság 40 cm) Alev – Opviq lights
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Raktáron
Matt fekete öntapadós rozsdamentes acél fürdőszobai sarokpolc Genova – Wenko
8×36×17 cm, modern stílusú, sarok

Fekete öntapadós rozsdamentes acél fürdőszobai polc Genova – Wenko
8×30×11 cm, modern stílusú, egyenes
Raktáron
Közepes keménységű hab matrac 160x200 cm Smooth Vibe – Bonami Selection
21×160×200 cm, felfekvés elleni, hab
Raktáron










