

A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Vélemények megtekintéseA legjobb ár az elmúlt 30 napban: 20 561 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Különleges, minőségi lakáskiegészítőt keresel az otthonodba? Ismerősöd szülinapja közeleg, és meglepnéd egy stílusos aprósággal? Mindkét esetben jó helyen jársz! A Bonamis termékek trendi márkáktól származnak, stílusosak, praktikusak és egyediségükkel lenyűgöznek mindenkit. Legyen az egy apró kiegészítő, egy értékes bútor vagy konyhai eszköz, nálunk csak megbízható darabokat találsz. A Wenko termékei rendkívül népszerűek vásárlóink körében. Ezzel a praktikus zuhanyfüggöny tartóval bármikor rendezettebbé varázsolhatod a fürdőszobát. A rúd három eltérő módon állítható be. A tartó alkalmas két nyitott oldalú, 80 x 80 cm vagy 90 x 90 cm méretű zuhanyzóhoz, három nyitott oldalú, 80 x 90 x 80 cm vagy 90 x 80 x 90 cm méretű zuhanyzóhoz, valamint két nyitott oldalú, 70 x 165 cm méretű zuhanyzóhoz. A zuhanyfüggöny tartó a csomagban mellékelt csavarokkal rögzíthető a falra. A rúd átmérője 2,5 cm.
| Egyéb anyagok | Szilikon |
|---|---|
| Specifikus anyag | Rozsdamentes |
| Anyag | Fém |
| Terhelhetőség | 120 kg |
| Súly | 0.7 kg |
| Hosszúság | 40.5 cm |
| Kollekció | Secura |
| Stílus | Klasszikus |
| Minőség | Basic |
| Ápolás | Tisztítás nedves törlőruhával |
| Típus | Fali |
| Rögzítés típusa | Szegek/csavarok |
| Függő alkatrészek | Igen |
| Szín | Ezüstszínű |
| Gyártó | Wenko |
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Felhasználói értékelések
Jó minőségű tartó
Már a második példányunk van, és nagyon jól néz ki.
Fekete fogo resszel hirdettek a kapaszkodot, erre szurket kuldtek. Mivel mar par eve rendeltem uilyet feketevel, ez most uti a szurke. Merges voltam.
Vásárolva itt: Bonami.hu
Letöltve innen: Bonami.hu
Kicsit drága
Vásárolva itt: Bonami.hu
Letöltve innen: Bonami.hu
Hasznos és működik, amire kell.
Vásárolva itt: Bonami.hu
Letöltve innen: Bonami.hu





Elérhető 2 webáruházban
Raktáron


Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
52×100 cm, virágos, darabonként

Porcelán
Raktáron

52×200 cm, darabonként, téglalap alakú
Raktáron
100×135 cm, nyári
Raktáron
Asztali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
Szabadon álló
RaktáronIngyenes szállítás
- készletek
Raktáron
132×240 cm
Raktáron
Fém, fedővel
Raktáron
Fém, fa
Raktáron
Fém, fa
Raktáron
Fém
Raktáron
15×15×39 cm, kültéri
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
63×41×23 cm, matt, egyenes
Raktáron
41×90×200 cm, fenyő, fa