






Méretek ⌀ 100 cm
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Vélemények megtekintéseA legjobb ár az elmúlt 30 napban: 8465 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Bézs gyerek szőnyeg ø 100 cm Cat – Hanse Home
| Átmérő: | 100 cm |
|---|
| Típus | Klasszikus |
|---|---|
| Forma | Téglalap, Kerek |
| Motívum | Állatos |
| Szín | Bézs |
| Származási hely | EG |
| Anyag összetétele és típusa | Polipropilén |
| Vastagság | 0.8 cm |
| Szálhosszúság | Rövid szál |
| Súly | 1.1 kg |
| Tanúsítványok és szabványok | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Elhelyezés | Beltér |
| Gyártás típusa | Gépi szövésű |
| Szélek típusa | Varrott |
| Szálak típusa | Vágott (velúr) |
| Kollekció | Adventures |
| Stílus | Modern |
| Minőség | Basic/Back To School |
| Sűrűség | 1100 g/m² |
| Textil sűrűsége | Alacsony |
| Jellemzők | Padlófűtésnél is használható/robotporszívóval tisztítható |
| Ápolás | Tisztításhoz a termékhez alkalmas tisztítóhab használható/folttisztítás/rendszeres porszívózás javasolt |
| Hátsó oldal anyaga | Polipropilén |
| Anyag specifikáció | 100% polipropilén |
| Gyártó | Hanse Home |
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Felhasználói értékelések
Csúnya minőség, teljesen összegyűrt, nem lehet kiegyenesíteni. Úgy nézett ki, mintha már nagyon régóta valahol feküdt volna, és egy elefántcsorda taposott volna rajta. A színek halványak, kifakultak, csúnyák. Semmiképpen sem ajánlom.
A szőnyeg megegyezik a weboldalon láthatóval, azonban méretében nem illeszkedett a helyiségemhez. A méretek fel voltak tüntetve a weboldalon, de én nem számoltam ki megfelelően a szükséges helyet.
Elegedett vagyok. Kicsit későn erkezett más problémám nem volt
Vásárolva itt: Bonami.hu
Letöltve innen: Bonami.hu
A szőnyeg kiváló minőségű, tekintettel az árra, azonban a színei egyáltalán nem olyan élénkek és határozottak, mint a képen. Az egész enyhén bézs árnyalatú és nem feltűnő. Megtartottuk, de meg kell jegyeznem, hogy a színei halványak.
Nem annyira puha, mint amennyire vártam, de a gyerekek imádják.
Vásárolva itt: Bonami.hu
Letöltve innen: Bonami.hu

160×235 cm, fiúknak, klasszikus
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
160×235 cm, klasszikus, téglalap alakú
Raktáron
120×170 cm, klasszikus, téglalap alakú

Klasszikus, téglalap alakú, természetes
Raktáron
120×170 cm, klasszikus, téglalap alakú
Raktáron
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú
Raktáron
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
52×100 cm, virágos, darabonként

132×240 cm
Raktáron

Porcelán
Raktáron
Asztali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
Szabadon álló
RaktáronIngyenes szállítás
100×135 cm, nyári
Raktáron
Fém, fedővel

179×238×118 cm, fa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
200×200 cm, ortopéd, közepesen kemény
Raktáron
Kávés, - készletek
Raktáron
Fa, klasszikus
Raktáron
39×60 cm, fürdőszoba kilépők, gyorsan száradó
Raktáron

130×160 cm