

Támogasd gyermeked fantáziájának kibontakozását, és szerezz be neki egy Vipack márkájú ágysátrat. Az Astro kollekció sátra csillagos égboltot és bolygókat ábrázol.
| Szélesség: | 85 cm |
|---|---|
| Mélység: | 95 cm |
| Magasság: | 100 cm |
| Szín | Kék |
|---|---|
| Sátor típusa | Ágyhoz |
| Származási hely | CN |
| Anyag | Textil |
| Súly | 2 kg |
| Hosszúság | 95 cm |
| Minta | Nyomtatott/csillagos |
| Minőség | Back To School/Extra |
| Ápolás | Mosás 30°C-on |
| Gyártó | Vipack |
Felhasználói értékelések
Nagyon rendes, vastag, pamut, lélegző anyag, stabil váz, könnyen összeszerelhető. Megéri az árát.

Átmérő, állványok, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pumpás, álló, átmérő
Raktáron
160×235 cm, klasszikus, téglalap alakú
Raktáron
Átmérő, állványok, fém
Raktáron
160×235 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Feles, - készletek
Raktáron
Átmérő
Raktáron
100×135 cm, nyári, poliészter
Raktáron
⌀ 30 cm, öntöttvas, villanytűzhelyen használható
Raktáron
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú

200×200 cm, egész évben használható, üreges szál töltetű
Raktáron
LED, körte, dimmelhető
Raktáron
25×17×23 cm, pedálos, fedővel
Raktáron
Átmérő

Műanyag, élelmiszer tároló doboz, - szettek
Raktáron

8×30×11 cm, modern stílusú, egyenes
Raktáron
8×30×11 cm, egyenes, átmérő
Raktáron