Hasonlítsd össze az árakat 75 590 Ft-tól 83 944 Ft-ig 2 webáruházban:
Mexen Fox, 2 szárnyas kádparaván 85x150 cm, 5 mm matt üveg, króm profil, 891-085-002-01-30
Méretek 150×85 cm
Válogatott ajánlatok
Válassz 2 üzlet közül 75 590 Ft és 83 944 Ft közötti árkategóriában:
Termékleírás
Mexen Fox, 2 szárnyas kádparaván 85x150 cm, 5 mm matt üveg, króm profil, 891-085-002-01-30 Műszaki adatok: Gyártó: Mexen Sorozat: Fox Szélesség: 85 cm Magasság: 150 cm Típus: 2 szárnyas kádparaván Telepítés: Univerzális (bal vagy jobb) Típus: forgatható / csúszó Üveg típusa: Edzett Üveg színe: Frost Üvegvastagság: 5 mm A profil felületkezelése: Króm Bevonat a könnyű tisztítás érdekében (Easy Clean): Igen Lehetőség a falak kis egyenetlenségeinek kiegyenlítésére a falprofilban: Igen Vízleeresztő tömítéskészlet: Igen
Méretek
| Szélesség: | 85 cm |
|---|---|
| Magasság: | 150 cm |
Specifikációk
| Szín | Fehér |
|---|---|
| Telepítés | Balos, Univerzális |
| Üvegvastagság | 5 mm |
| Üveg színe | Jégmintás |
| Sorozat | Mexen Fox |
| Típus | Vaňová zástena |
| Gyártó | Mexen |
Vélemények
Felhasználói értékelések
A mellékelt dübelek kicsik, inkább nagyobbakat (8-asokat) használtam, hogy biztos legyen benne, hogy a válaszfal idővel nem fog kioldódni, vagy kiszakadni a falból...
szép design
A kézikönyv javításra szorulna
Vásárolva itt: HEAVENSHOP.HU
Szlovák nyelvről fordítva ()








