


Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Modern LED technológiás napelemes lámpa. Ideális a behajtók és kertek megvilágításához. Kapcsoló a lámpatest oldalán.Földbe szúrható cövek. Telepítéséhez nincs szükség elektromos hálózatra.Beépített akkumulátor: Li-ion, 1800 mAh, 18650 / 3,7V. Az akkumulátor üzemideje: maximum 7 óra.
| Típus | Talajba építhető |
|---|---|
| Funkció | Kapcsoló a világítótesten/LED technológia/Szolár technológia |
| Kapacitás | 1800 mAh |
| Elem élettartam | 7 h |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Kert és utak |
| Behatolás védettség | IP44 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 1,4 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 1,4 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 10 W |
| Színhőmérséklet | 2700 K |
| A teljes fényáram | 150 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| A fényforrás átlagos élettartama | 15000 h |
| Feszültség | 3,7 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 3 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 1,4 W |
| Series | JIVIX Philips, SOLAR Philips |
| Gyártó | Philips |

Függő, 230V
RaktáronIngyenes szállítás

Álló, talajba építhető
Raktáron
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V, fém
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Raktáron


Fali, 230V
Raktáron

230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, fa
Raktáron
Talajba építhető
Raktáron
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron

Fali
Raktáron

Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron
Fali, bronz
Raktáron
Fali, 230V
Raktáron
Álló
Raktáron

Álló
Raktáron
Álló, fém
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
230V
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
LED, fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Függő, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás