Brilagi - LED dimmelhető lámpa POOL SMART LED/60W/230V 3000-6000K 50 cm + DO
4,0(4 értékelés)
Lépj be az e-shopba: Lámpák.hu
ElérhetőségRaktáron
Ingyenes szállítás
A terméket 60 napon belül vissza lehet küldeni
Előző árak
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
Specifikációk
Javasolt izzó típusLED
KapcsolóTávirányítós
Feszültség230V
FormaKerek
ElhelyezésHálószoba és  nappali
Izzók  számaEgy, Több
OkosIgen
SzínFehér
TípusMennyezeti lámpa
HelyNappali/Hálószoba
FunkcióLED technológia/Dimmelhető távirányítóval/Távirányító
AlakKerek
Behatolás védettségIP20
FoglalatBeépített LED fényforrás
A forrás maximális bemeneti teljesítménye60 W
StílusEgyéb
Az izzók a csomag részét képezikIGEN (LED)
A forrás bemeneti teljesítménye60 W
Klasszikus izzónak megfelelő310 W
Színhőmérséklet3000-6000 K
A teljes fényáram4508 lm
Színvisszaadási index (cri)80 Ra
A fényforrás átlagos élettartama50000 h
Áramütés elleni védelem osztálya1
Garanciális időszak36 hónap
Fény színeMeleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér
Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye60 W
SeriesPOOL Brilagi, POOL SMART REMOTE Brilagi, POOL 50 cm Brilagi
GyártóBrilagi
Vélemények
4.0
4 értékelés
5
3 x4
0 x3
0 x2
0 x1
1 x
Felhasználói értékelések
Elégedett felhasználó
szép design
távirányító
Vásárolva itt: Lámpák.hu
Cseh nyelvről fordítva ()
Letöltve az Árukeresőről
Nem bejelentkezett felhasználó
Vásárolva itt: Lámpák.hu
Szlovák nyelvről fordítva ()
Letöltve az Árukeresőről
Hasonló termékek
Brilagi-LED Dimmelhető POOL SMART LED/60W/230V 50 cm Wi-Fi Tuya+DO fekete
LED, távirányítós, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - POOL LED mennyezeti lámpatest 60W/230V, 3000/4000/6000K, 50 cm
LED, távirányítós, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Halo általános mennyezeti lámpa
LED, fém, távirányítós
Antama LED általános mennyezeti lámpa
-9 %
LED, konyhába, fém
Mennyezeti Lámpa Fekete BLADE BRAYTRON BH16-04181
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Modern sínrendszer 5 spotlámpával fekete 1 fázisú - Iconic Jeany
-11 %