




Méretek 300×245 cm
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Vélemények megtekintéseKapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Fehér átlátszó függöny 245x300 cm Voile Uni - Gardinia
| Szélesség: | 300 cm |
|---|---|
| Mélység: | 245 cm |
| Típus | Voile |
|---|---|
| Függöny alj | Egyenes |
| Rögzítési mód | Függönyrúd |
| Elhelyezés | Nappali |
| Szín | Fehér |
| Darabszám a csomagban | 1 db-os |
| Függönykarnis maximális átmérője | 2.8 cm |
| Függő rendszer | Feszítőkötél/rúd |
| Anyag összetétele és típusa | Poliészter |
| Súly | 0.35 kg |
| Hosszúság | 245 cm |
| Minta | Minta nélkül/egyszínű |
| Stílus | Modern |
| Minőség | Basic |
| Ápolás | Szárítógépbe nem alkalmas/kémiailag nem fehéríthető/mosás 30°C-on/mosógépben mosható |
| Rögzítés típusa | Közvetlen a rúdra |
| Anyag specifikáció | 100% poliészter |
| Gyártó | Gardinia |
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Felhasználói értékelések
A függöny pontosan olyan, amilyennek a képeken látszik.
Kiváló
Gyönyörű
Nagyon finom, rendkívül vékony függöny.
Szép, jó minőségű anyag, a mérete is tökéletesen megfelel.
Vásárolva itt: Bonami.hu
Letöltve innen: Bonami.hu

Kész, egyenes, francia ablakra
Raktáron
140×183 cm, voile, nappaliba
Raktáron
140×260 cm, voile, nappaliba
Raktáron
Kész, voile, egyenes
Raktáron
Kész, voile, egyenes
Raktáron
Kész, voile, egyenes
Raktáron
101-200×201-300 cm, kész, voile
Raktáron
Voile, nappaliba, egyenes
Raktáron
Kész, voile, egyenes
Raktáron
Kész, voile, egyenes
Raktáron
101-200×201-300 cm, kész, voile
Raktáron
Kész, modern stílusú, voile
Raktáron
Kész, modern stílusú, voile
Raktáron
Kész, voile, egyenes
Raktáron
Kész, voile, egyenes
Raktáron
Kész, voile, egyenes
Raktáron
Kész, voile, egyenes
Raktáron
140×183 cm, voile, nappaliba
Raktáron
Kész, voile, egyenes
Raktáron
Kész, voile, egyenes
Raktáron
101-200×201-300 cm, kész, voile
Raktáron
Kész, egyenes, francia ablakra
Raktáron
Kész, hálószobába, egyenes
Raktáron
Kész, voile, egyenes
Raktáron
Kész, egyenes, francia ablakra
Raktáron
101-200×201-300 cm, kész, voile
Raktáron
Kész, voile, egyenes
Raktáron
Kész, voile, egyenes
Raktáron
Kész, voile, egyenes
Raktáron
101-200×201-300 cm, kész, voile
Raktáron
Kész, voile, egyenes
Raktáron
Kész, voile, egyenes
Raktáron
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
52×100 cm, virágos, darabonként

Porcelán
Raktáron

100×135 cm, nyári
Raktáron
Asztali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
120×170 cm, klasszikus, téglalap alakú

52×200 cm, darabonként, téglalap alakú
Raktáron
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
Szabadon álló
RaktáronIngyenes szállítás
132×240 cm
Raktáron
Fém, fedővel
Raktáron
Fém, fa
Raktáron
- készletek
Raktáron
Fém, fa
Raktáron
Fém
Raktáron
63×41×23 cm, matt, egyenes
Raktáron
15×15×39 cm, kültéri
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron