Ajánljuk
HADSON bézs sarok ülőgarnitúra Változat: Bal sarok
Méretek 89×206×150 cm
Előző árak
- 2026. 05. 13. - 280 708 Ft
- 2026. 01. 12. - 280 708 Ft
- 2025. 05. 05. - 286 489 Ft
- 2025. 04. 01. - 224 767 Ft
- 2024. 01. 24. - 230 679 Ft
Termékleírás
A kanapé megjelenése Kivitel: sarok, L alakú kanapé Mérete: Kanapé 250 cm-ig Szín: bézs Sarokváltozat: Bal sarok, Jobb sarok Borító: SOLA 18 Megjegyzés: A kanapé belsejében lévő forgácslap dekoráció eltérhet a termékfotótól. Kanapé anyaga Huzat összetétele: 100% poliészter Huzat anyaga: bársony szövet Háttámla kialakítása: T2540 habszivacs Üléskialakítás: HR hab Kanapé méretei Szélesség: 206 cm Mélység: 150 cm Magasság: 89 cm Ülésmagasság: 47 cm Ülésmélység: 49 cm Fekvőfelület mérete: 115 x 184 cm Terhelhetőség: 270 kg Felszerelés Tárolás: Igen Ágyrendezés: Igen A párnák a csomag részét képezik Lapraszerelt állapotban szállítjuk.
Méretek
| Szélesség: | 206 cm |
|---|---|
| Mélység: | 150 cm |
| Magasság: | 89 cm |
Specifikációk
| Sarok típus | Balos, Jobbos |
|---|---|
| Lábakkal | Igen |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Férőhely | Háromszemélyes |
| Változat | Bal sarok |
| Tárolóhely | Tárolóval |
| Sarok típusa | Bal sarok, Jobb sarok |
| Lábak | Lábakkal |
| Huzat anyaga | Bársony szövet |
| Méret | Háromszemélyes |
| Nyithatóság | Nyitható |
| Ülésmagasság | 47 cm |
| Kanapé alvófelület | 184 x 115 cm |
A(z) SCANDIshop.hu webáruház legjobb termékei

Törölközőtartó LINESTRO fém, 4 karos, 93x45cm, fehér
Álló
Raktáron
Fehér kerekes állvány
Matt, egyenes
Raktáron
Szürke bárszék KAST VELVET
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
Fekete bárszék NADO VELVET fekete lábakkal
101×43×32 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
Hab matrac DELUXE 140 x 200 cm Matracvédő: Matracvédővel
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
SALMA fehér kisasztal tárolókosárral
50 cm, ⌀ 45 cm, kerek, fém
Raktáron
AVOLA VELVET irodai szék, rózsaszín
46×56 cm, szövet, forgó
Raktáron
Hab matrac DELUXE 160 x 200 cm Matracvédő: Matracvédővel
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
WADIGA szürke szappantartó
Álló
Raktáron
Szendvics matrac HYBRID FOAM 19 cm 180 x 200 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
Szendvics matrac HYBRID FOAM 19 cm 90 x 200 cm Matracvédő: Matracvédővel
19×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
Fekete bárszék HOGA ökobőrből fekete lábbal
81-102×38×49 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
Törölközőtartó LINESTRO fém, 4 karral 93x45cm, fekete
Álló
Kiszállítás 1 hét múlva
Antibakteriális matrac Latex 24 cm 120 x 200 cm Matracvédő: Matracvédővel
24×120×200 cm, hab, latex
Kiszállítás 2 hét múlva
Szendvics matrac HYBRID FOAM 19 cm 120x200 cm Matracvédő: Matracvédővel
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
Táskarugós matrac MEMORY EXTRAFLEX 25cm 90 x 200 cm Matracvédő: Matracvédővel
25×90×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
Kihúzható étkezőasztal GASTON 100(135)X100 cm, tölgy artisan dekor
75×100×100-135 cm, bővíthető, kerek
Kiszállítás 1 hét múlva
Hab matrac DELUXE 140 x 200 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron












