






Méretek 35×79 cm
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Vélemények megtekintéseKapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Fém fali dekoráció 79x35 cm Astrid – Wallity
| Szélesség: | 79 cm |
|---|---|
| Magasság: | 35 cm |
| Anyag | Fém |
|---|---|
| Származási hely | TR |
| Forma | Kerek |
| Súly | 1.8 kg |
| Minőség | Basic |
| Ápolás | Tisztítás nedves törlőruhával |
| Rögzítés típusa | Szegek/csavarok |
| Függő alkatrészek | Nem |
| Szín | Petróleum színű/sötétkék |
| Gyártó | Wallity |
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Felhasználói értékelések
Gyönyörű térbeli fali dekoráció.
Jó termék, megfelel az elvárásoknak. Megfelel a képeknek és a leírásnak. Szép a színe és a hatása a falon.
Dekoratív, jó ár-érték arány.
Vásárolva itt: Bonami.hu
Letöltve innen: Bonami.hu
Csodálatos, jól becsomagolt.
Maximálisan meg vagyok elégedve,színe ,anyaga, minősége megfelel a leírtaknak,imádom!
Vásárolva itt: Bonami.hu
Letöltve innen: Bonami.hu

Fából
Raktáron
Fémből
Raktáron
22×15 cm
Raktáron
Fából
Raktáron
Fából
Raktáron
Fából
Raktáron
Fából
Raktáron
Fából
Raktáron
Fából
Raktáron
Fémből
Raktáron
Modern stílusú, rusztikus, egyrészes
Raktáron
Fából
Raktáron
Fából
Raktáron
Egyrészes, fából
Raktáron

Fából
RaktáronIngyenes szállítás
Fából
Raktáron
Fából
Raktáron
Fából
Raktáron
Fából
Raktáron

Fából
Raktáron
Retró, fémből
Raktáron
Egyrészes, fából
Raktáron
54×100 cm, fából
RaktáronIngyenes szállítás
Provence stílusú, fából
Raktáron
Modern stílusú, fémből
Raktáron
Fából
Raktáron
Fából
Raktáron
Fából
Raktáron
Modern stílusú, fémből
Raktáron

52×200 cm, darabonként, téglalap alakú
Raktáron

100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
Porcelán
Raktáron
Asztali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
400×240 cm, voile, nappaliba
Raktáron
100×135 cm, nyári
Raktáron
132×240 cm
Raktáron
Fém, fedővel

Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Állványok
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, klasszikus
Raktáron
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre

Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
25×17×22 cm, pedálos, fedővel
Raktáron
Fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron