







A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Vélemények megtekintéseKapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A Star Trading praktikus LED-es éjjeli fénye fény- és mozgásérzékelővel van felszerelve. A fényérzékelőnek köszönhetően a lámpa nem kapcsol be napközben, amikor elég fény van, és nem pazarolja az energiát. Amint besötétedik, a lámpa eleje automatikusan világítani kezd. Amint a mozgásérzékelő 2,5 méteren belül bármilyen mozgást érzékel, automatikusan világítani kezd a lámpa elülső és hátsó része is. Ezután 60 másodperc elteltével mindkét fény automatikusan kikapcsol.
| Éjjeli lámpa | Igen |
|---|---|
| Szín | Fehér |
| Típus | LED |
| Anyag | Műanyag |
| Energiafogyasztás | 0.9 W |
| Izzók száma | 1 db-os |
| Súly | 0.0755 kg |
| Hosszúság | 6.4 cm |
| Lámpa tulajdonságai | Mozgásérzékelővel |
| Izzók mellékelve | Beépített |
| Kikapcsolás | A lámpán |
| Tápegység | Konnektoros |
| Kollekció | Goodnight |
| Stílus | Modern |
| Védelem foka | IP20 |
| Minőség | Extra |
| Ápolás | Tisztítás száraz törlőruhával |
| Gyártó | Star Trading |
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Felhasználói értékelések
A termék maximálisan bevált
Vásárolva itt: Bonami.hu
Letöltve innen: Bonami.hu
A szenzor kiválóan működik, nagyon jó megvilágítás, minőségi.
Minden rendben volna, csak kár hogy nappali fénynél is bekapcsol. Nem tudom, hogy lehet-e állítani a "fényérzékelőjén".
Vásárolva itt: Bonami.hu
Letöltve innen: Bonami.hu
kiváló
Kellőképpen megvilágítja az éjszakai folyosót, ha a fiam esetleg átjön a hálószobánkba, gyengéd fényt ad.

Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
RaktáronIngyenes szállítás
Asztali
Raktáron
Fali
Raktáron
Asztali
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti, szélesség, magasság
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti, szélesség, magasság
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa, mennyezeti, szélesség
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú
Raktáron
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
52×100 cm, virágos, darabonként

132×240 cm
Raktáron

Porcelán
Raktáron
Asztali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
Szabadon álló
RaktáronIngyenes szállítás
100×135 cm, nyári
Raktáron
Fém, fedővel

179×238×118 cm, fa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
200×200 cm, ortopéd, közepesen kemény
Raktáron
Kávés, - készletek
Raktáron
Fa, klasszikus
Raktáron
39×60 cm, fürdőszoba kilépők, gyorsan száradó
Raktáron

130×160 cm