






A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 22 108 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Futószőnyeg 80x200 cm – Mila Home
| Szélesség: | 80 cm |
|---|---|
| Mélység: | 200 cm |
| Elhelyezés | Beltér |
|---|---|
| Típus | Futószőnyeg |
| Szál hossza | Hosszú / shaggy, Közepes |
| Származási hely | TR |
| Anyag összetétele és típusa | Poliészter |
| Vastagság | 0.4 cm |
| Szálhosszúság | Szál nélküli |
| Forma | Futószőnyeg |
| Súly | 1.4 kg |
| Hosszúság | 200 cm |
| Tanúsítványok és szabványok | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Felület típusa | Digitális nyomtatás/fényes |
| Gyártás típusa | Gépi szövésű |
| Szélek típusa | Rojtos |
| Kollekció | Unique |
| Minta | Geometrikus |
| Stílus | Modern |
| Minőség | Extra/Special Week |
| Sűrűség | 1900 g/m² |
| Textil sűrűsége | Közepes |
| Jellemzők | Mosható/antiallergén/csúszásgátló/robotporszívóval tisztítható/padlófűtésnél is használható |
| Ápolás | Kémiailag nem fehéríthető/mosógépben mosható/mosás 30°C-on/rendszeres porszívózás javasolt/nem vasalható |
| Hátsó oldal anyaga | Gumi |
| Anyag specifikáció | 100% poliészter |
| Szín | Színes |
| Gyártó | Mila Home |
Felhasználói értékelések
Nekem tökéletes termék!
Vásárolva itt: Bonami.hu
Letöltve innen: Bonami.hu
Csúszásgátló, ami különösen előnyös a konyhában, modern, szépen, színesen kivitelezett, így a konyha belső terébe is illik. Nem látszanak rajta a foltok, és egy esetleges "baleset" is könnyen eltávolítható tiszta vízzel.
Nagyon szépen mutat az előszobában.
A termék jól van elkészítve.

160×230 cm, kültéri, egyszínű
Raktáron
⌀ 160 cm, kerek, egyszínű
Raktáron
120×170 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
160×230 cm, modern stílusú, beltéri
RaktáronIngyenes szállítás
160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
20×65 cm, lépcsőszőnyeg, beltéri
Raktáron
200×290 cm, hosszú / shaggy, közepes
Raktáron
160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
RaktáronIngyenes szállítás
200×300 cm, modern stílusú, egyszínű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
80×200 cm, gyapjú, futószőnyeg
Raktáron
140×200 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
200×290 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
160×230 cm, virágmintás, beltéri
RaktáronIngyenes szállítás
160×230 cm, kültéri, hosszú / shaggy

200×290 cm, egyszínű, beltéri
Raktáron
160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
RaktáronIngyenes szállítás
160×230 cm, hosszú / shaggy, közepes
Raktáron
200×290 cm, modern stílusú, poliészter
Raktáron
160×235 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
120×170 cm, egyszínű, beltéri
Raktáron
⌀ 160 cm, kerek, juta
Raktáron
200×290 cm, virágmintás, beltéri

200×290 cm, modern stílusú, beltéri
Raktáron
120×170 cm, absztrakt mintás, beltéri
Raktáron
60×230 cm, gyapjú, futószőnyeg
Raktáron
140×200 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
160×230 cm, modern stílusú, beltéri
Raktáron
160×230 cm, kültéri, egyszínű

200×300 cm, pamut, beltéri
Raktáron
200×290 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú
Raktáron

100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
52×100 cm, virágos, darabonként
Raktáron
Porcelán
Raktáron
Asztali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
400×240 cm, voile, nappaliba
Raktáron
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
100×135 cm, nyári
Raktáron
132×240 cm
Raktáron
Fém, fedővel

130×160 cm, téli
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Klasszikus
Raktáron
Szabadon álló

160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron